Vyhledat

Lepená vinylová podlaha Ecoline HB s přírodním dubem královským a synchronním reliéfem

Popis produktu

SOUTĚŽ O 100 000 Kč! Lepená vinylová podlaha Ecoline HB s nejpřísnějším emisním certifikátem Greenguard Gold. Ecoline HB lepený 9592 Dub královský přírodní má synchronní reliéf = struktura nášlapné vrstvy vystihuje kresbu dřeva. Tato vinylová podlaha je dostupná ve třech variantách - jako vinyl na HDF desce, který díky korkové podložce tlumí hluk o 16 dB; v konstrukci na kompozitní desce (RCB) a jako lepená vinylová podlaha. Plovoucí podlaha dosahuje vysoké stability díky spolehlivým zámkům Uniclic, které navíc ještě výrazně zjednodušují a zrychlují instalaci. Různé konstrukce umožňují pokládku vinylové podlahy do různých místností a snadno tak sjednotíte podlahy v celém domě. Lepená vinylová podlaha Ecoline HB v dílcích určených pro lepení vyniká odolností i designem. Dílce v tloušťce 1,8 mm jsou vhodným řešením pro celou domácnost. Hodí se pro vysoce zatěžovaná místa (nášlapná vrstva 0,40 mm). Je příjemná a teplá na dotek, výborně však vede teplo a můžete se spolehnout na maximální komfort. Vinylová podlaha Ecoline v dekoru Dub královský přírodní (9592) má synchronní reliéf a struktura povrchu tak odpovídá kresbě dekoru. Dokonale autentický vzhled pro každou místnost. Pokládka lepením pokládající se do vzoru rybí kosti (herringbone, fischgrat). Spolehlivý lepený vinyl Ecoline Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Není vhodná pro povrchové topné folie a rohože. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C. Lamely vinylové podlahy jsou opatřeny odolnou povrchovou vrstvou PUR. Díky tomu můžete počítat se snadným úklidem a dlouhou životností. Švýcarský výrobce zajišťuje vysoký standard podlahy, podlaha Ecoline neobsahuje ftaláty a splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí, důkazem je obdržení certifikátu Greenguard Gold. Lepená vinylová podlaha Ecoline je 100 % voděodolná, bezpečná a šetrná ke kloubům.

Biano.cz

Vinylová podlaha Ecoline HB lepený 9592 Dub královský

725 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Brased
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je struktura nášlapné vrstvy vinylové podlahy Ecoline HB lepený 9592 Dub královský přírodní?

Struktura nášlapné vrstvy vinylové podlahy Ecoline HB lepený 9592 Dub královský přírodní je synchronní reliéf, který vystihuje kresbu dřeva.

Jaké jsou varianty dostupné pro vinylovou podlahu Ecoline HB lepený 9592 Dub královský přírodní?

Vinylová podlaha Ecoline HB lepený 9592 Dub královský přírodní je dostupná ve třech variantách - jako vinyl na HDF desce s korkovou podložkou, v konstrukci na kompozitní desce (RCB) a jako lepená vinylová podlaha.

Jaké certifikáty má vinylová podlaha Ecoline HB lepený 9592 Dub královský přírodní?

Vinylová podlaha Ecoline HB lepený 9592 Dub královský přírodní má nejpřísnější emisní certifikát Greenguard Gold.

Vinylová podlaha Ecoline Rybí kost (HB) lepený 9592 Dub královský přírodní

4.6

725 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty