Vyhledat

Plakát s obrazem Vincenta van Gogha - Slunečnice ve formátu A4 (21 x 29,7 cm) vytištěný na kvalitním 200 g papíru s polomatným povrchem

Popis produktu

O tisku plakátu Standardní tisk Plakát je vytištěn na kvalitní 200 g papír s polomatným povrchem. K výrobě plakátů používáme metodu inkoustového tisku, která zaručuje vysokou kvalitu barev a provedení detailů. Tisk na malířské plátno Malířské plátno jako materiál pro opravdové fajnšmekry. Všechny naše plakáty jsou tisknuty na vysoce kvalitní papír. Pokud však hledáte materiál, který pozvedne vyobrazený motiv o úroveň výš, pak malířské plátno je to pravé. Obraz s ním získává strukturu a jedinečnou atmosféru. Tisk na plátno je určen k zarámování do klasických rámečků či magnetických lišt tzn. že plátno není napnuto na dřevěný rám. Vhodný rám na plakát Rám není součástí balení. Myslíme na vaše pohodlí, a proto vhodné rámy plakátů najdete také u nás v kategorii rámy . Geometricky minimalistický rám "Lothbrok" se díky svému designu a kvalitnímu materiálu perfektně hodí ke všem našim plakátům. Rám je vyroben z přírodního dřeva a dodává tak interiérům na elegantnosti a pohodové atmosféře. Rámy "Lothbrok" jsou vyráběny v České republice. Rozměr plakátu na přiložené fotografii je pouze ilustrační a vždy záleží na vámi vybrané variantě rozměru. Balení Samotný tisk je zabalen v hedvábném papíře. Abychom plakátu na cestě k vám zajistili co největší komfort, odesíláme ho v bytelném kartónovém tubusu. Pokud objednávka obsahuje také rám obrazu, pak vám vše zabalíme do pevné krabice vystlané bublinkovou fólií. Budete si přát darovat plakát v samotném tubusu? Pak by vás mohlo zajímat naše dárkové balení ZDE . Díky dárkovému balení přebírá přebírá zásilkovou úlohu kartónová krabice vy tím získáte krásně čistý tubus, který je připraven k obdarování. Zajímají vás další podrobnosti? Mrkněte se k nám do Často kladených otázek .

Biano.cz

Vincent Van Gogh - Slunečnice A4

199 Kč

Do obchodu

Parametry

Motiv ilustrace
Dostupnost Skladem
Rozměr plakátu A4 (21 x 29,7 cm)
Barva oranžová
Styl skandinávský

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je kvalita tisku plakátu Vincent van Gogh - Slunečnice A4 (21 x 29,7 cm)?

Plakát je vytištěn na kvalitním 200 g papíru s polomatným povrchem, používáme metodu inkoustového tisku, která zaručuje vysokou kvalitu barev a provedení detailů.

Proč je malířské plátno vhodné pro opravdové fajnšmekry?

Malířské plátno je vysoce kvalitní materiál, který přidává plakátu autentický vzhled a je oblíbené mezi náročnými zákazníky.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s produktem Vincent van Gogh - Slunečnice A4 (21 x 29,7 cm)?

Zákazníci jsou s produktem velmi spokojeni a oceňují jeho vysokou kvalitu a detaily.

Vincent van Gogh - Slunečnice Formát A4 (21 x 29,7 cm)

5

199 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty