Vyhledat

Radiobudík s dobíjecí stanicí, který slouží jako FM rádio, budík a nabíjecí základna pro mobilní telefon

Popis produktu

Radiobudík TESLA Sound RB150 lze využít několika způsoby. Jako FM rádio pro poslech oblíbených radiostanic, budík, který vás ráno probudí a také jako nabíjecí základnu pro mobilní telefon. Velký přehledný displej Led displej s bílými číslicemi je skvěle čitelný ve dne i v noci. Nabízí také možnost změnit intenzitu podsvícení, takže si můžete nastavit takovou hodnotu, která vám bude co nejvíce vyhovovat. Budík Nastavení budíku na požadovaný čas je velmi snadné, na výběr máte mezi 5 zvuky alarmu. Lze nastavit buzení v konkrétní čas s možností opakování ve všední nebo všechny dny. Pokud je pro vás vstávání noční můra, jistě oceníte funkci odloženého buzení, která vám poskytne dalších 5 minut v zahřáté posteli – poté se budík aktivuje znovu. Příjem FM rádia Chcete poslouchat své oblíbené radiové stanice? Žádný problém! Stačí připojit napájecí kabel, který poslouží jako anténa a zvolit stanici, kterou chcete poslouchat. Dobíjecí základna pro mobilní telefon TESLA Sound RB150 neslouží pouze jako budík a FM rádio. Využít lze také pro nabíjení mobilního telefonu, a to hned dvěma způsoby. Moderní bezdrátovou technologií QI (pokud je touto technologií váš mobilní telefon vybaven) nebo prostřednictvím USB kabelu. Bluetooth pro přehrávání hudby Využít lze také bezdrátovou technologii Bluetooth, prostřednictvím které lze k radiobudíku snadno připojit mobilní telefon a přehrát si svou oblíbenou hudbu. Záložní baterie Pro případ nenadálého výpadku elektrické energie je radiobudík vybaven záložní baterií, která dodá energii až na 2 hodiny přehrávání hudby a při výpadku proudu vám nehrozí, že zaspíte. Specifikace vstup: DC 5 V / 2 A maximální spotřeba: 10 W vestavěná Li-Ion baterie 1200 mAh USB vstup, Bluetooth, QI nabíjení přehrávání hudby na plně nabitou baterii až 2 hodiny akustický výkon: 4 W frekvenční rozsah: 150 Hz - 18 KHz Rozměry šířka 136 mm výška 77.5 mm hloubka 127 mm hmotnost: 465 g Balení obsahuje TESLA Sound RB150 - Radiobudík s dobíjecí stanicí USB-C kabel uživatelský manuál (čeština, slovenština)

Biano.cz

Tesla Sound RB150 - radiobudík s dobíjecí stanicí

559 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce TESLA
Stav zboží nové
Dostupnost Skladem
Cena před slevou 799
Typ Radiobudíky

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Kolik způsobů využití má radiobudík TESLA Sound RB150?

Radiobudík TESLA Sound RB150 lze využít jako FM rádio, budík a nabíjecí základnu pro mobilní telefon.

Jaký displej má radiobudík TESLA Sound RB150?

Radiobudík TESLA Sound RB150 má velký přehledný LED displej s bílými číslicemi, který je skvěle čitelný ve dne i v noci.

Jaké možnosti nastavení podsvícení nabízí radiobudík TESLA Sound RB150?

Radiobudík TESLA Sound RB150 umožňuje změnu intenzity podsvícení, takže si můžete nastavit hodnotu podle vašich preferencí.

Tesla Zvuk RB150 - radiobudík s nabíjecí stanicí

4.1

799 Kč 559 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty