Vyhledat

Skandinávská souprava ELIA Ušák ve stříbrné barvě s pohovkou, dvěma křesly a podnožkou

Popis produktu

Souprava ELIA Ušák ( POHOVKA+2x KŘESLO+PODNOŽKA) Souprava třímístné pohovky ELI je originální souprava ve skandinávském stylu. Neobyčejnou eleganci jí dodávají dřevěné nožky v barvě dubu sonoma, které jsou dokonale přizpůsobeny stylu soupravy. Funkce spaní a úložný prostor pod sezením dělají pohovku velmi praktickou. ELI skvěle nahradí zbytečně velkou rohovou sedačku s podobným počtem míst. Pohodlí při sezení i spaní zajišťují pružiny Bonell vč. vlnitých pružin a elastické pěny T30. Popis: pružina Bonell opěrky na ruce funkce spaní 1 x úložný prostor na ložní soupravu dřevěné nožky volně stojící nábytek – čalouněná záda vysoce kvalitní PUR pěna T30 válečkový systém rozkládání konstrukce ze dřeva a dřevotřísky Šířka: 214 cm Výška: 85 cm Hloubka: 84 cm Povrch spací plochy: 200/140 cm Popis Křeslo Ušák: opěrky na ruce čalouněná záda dřevěné nožky vysoce kvalitní PUR pěna T30 konstrukce ze dřeva a dřevotřísky Šířka: 84 cm Výška: 100 cm Hloubka: 85 cm Popis Podnožka: dřevěné nožky vysoce kvalitní PUR pěna T30 konstrukce ze dřeva a dřevotřísky Šířka: 46 cm Výška: 43 cm Hloubka: 46 cm Nosnost: do 140 kg Látka Soro – velur ze 100 % polyesteru s viditelnou strukturou vazby. Látka je měkká na dotek, ale neroztahuje se. Dosáhla také výborného výsledku v Martindale-testu, a to až 100 000 cyklů. Znamená to, že je odolná vůči otěru a po několik let používání se nebude odírat. Látky s tímto výsledkem testu jsou zařazeny mezi textilie určené do objektů občanské vybavenosti a veřejných služeb jako např. do autobusů. Jsou schopny vyhovět vysoké frekvenci používání. Textilie Soro splňuje požadavky Reach se zárukou absence škodlivých chemikálií. Výrobce doporučuje chemické čištění, praní i žehlení při nízkých teplotách. K údržbě látky se nesmí používat prostředky na bázi chlóru a alkoholu. Dostání v mnoha barvách

Biano.cz

Elegantní souprava ELIA Ušák stříbrná

17 797 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem
Cena před slevou 35594

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je spokojenost uživatelů s tímto produktem?

Tento produkt má vysokou míru spokojenosti uživatelů. Zákazníci ocení jeho elegantní design, praktičnost a kvalitní zpracování.

Jaké jsou výhody soupravy ELIA Ušák Stříbrná?

Souprava ELIA Ušák Stříbrná nabízí originální design ve skandinávském stylu, praktickou funkci spaní a úložný prostor pod sezením. Dřevěné nožky v barvě dubu sonoma dodávají soupravě neobyčejnou eleganci.

Jaký je účel použití soupravy ELIA Ušák Stříbrná?

Souprava ELIA Ušák Stříbrná je vhodná jako stylový a praktický nábytek do obývacího pokoje. Skvěle nahradí zbytečně velkou rohovou sedačku a poskytne pohodlné posezení a odpočinek.

Souprava ELIA Ušák Stříbrná (Pohovka+2x Křeslo+Podnožka) -> Elegantní Sada ELIA Ušák Stříbrná (Pohovka+2x Křeslo+Podnožka)

4.9

17 797 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty