Vyhledat

Stylová smrková truhla pro provensálský styl interiéru, vyrobena z ekologického přírodního smrkového dřeva, ideální do ložnice nebo obývacího pokoje

Popis produktu

Smrková truhla Charlotte Mix 2Masivní a stylová truhla, která se dokonale hodí do provensálského stylu. Truhla se stane naprosto dokonalým doplňkem ložnice nebo obývacího pokoje. Smrková truhla je vyrobena ze 100% ekologického přírodního smrkového dřeva, což je důležité zejména v místnostech, kde trávíte svůj odpočinkový čas a snažíte se načerpat novou energii.Smrková truhla se také bude dokonale hodit k ostatním produktům z kolekce Charlotte Mix.Bohatě zdobený nábytek z kolekce Charlotte Mix se vyznačuje „zvlněnými“ kraji, zdobenými a ohnutými nohami a bohatá paleta barev umožní, aby se nábytek z této kolekce hodil téměř do každého interiéru.Nábytek je vyroben výhradně z masivního smrkového dřeva.

Biano.cz

Smrková truhla Charlotte Mix 2

5 590 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce SEART
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je kvalita smrkové truhly Charlotte Mix 2?

Truhla je vyrobena ze 100% ekologického přírodního smrkového dřeva, což zaručuje vysokou kvalitu a příjemnou atmosféru ve vaší místnosti.

Jak se smrková truhla Charlotte Mix 2 hodí do provensálského stylu?

Truhla je stylová a masivní, ideální pro doplnění provensálského interiéru ložnice nebo obývacího pokoje.

Jak se smrková truhla Charlotte Mix 2 hodí k ostatním produktům z kolekce Charlotte Mix?

Truhla je navržena tak, aby se dokonale hodila k ostatním produktům z kolekce Charlotte Mix a vytvořila tak harmonický interiér.

Smrková skříňka Charlotte Assortment 2

4.4

5 590 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty