Vyhledat

Smrková lavice s opěradlem ve folklórním stylu vhodná pro vytvoření retro atmosféry v idylickém prostoru

Popis produktu

Smrková lavice Mexicana 6Smrková lavice s opěradlem, která je vyrobená ve folklórním stylu. Nábytek Mexicana je vhodným řešením pro lidi, kteří chtějí vytvořit útulnou retro atmosféru v idylickém stylu.Doplní interiéry vyzdobené v zemitých barvách, především hnědé a zelené a vytvoří z nich útulný prostor. Perfektně ladí s kůží nebo ručně tkanými koberci, sklem, keramikou, stejně jako s bohatě zdobenými zrcadli a tradičními soškami ze dřeva a hlíny.Nábytek z kolekce Mexicana byl vyroben ručně ze smrkového dřeva zkušenými tesaři specializujícími se na výrobu tradičního, jedinečného nábytku. To zaručuje dokonalé zpracování a pozornost věnovanou každému detailu. Přírodní olej, který chrání dřevo, vytváří na povrchu jemný, teplý, medový povrch.

Biano.cz

Smrková lavice Mexicana 6

7 490 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce SEART
Dostupnost Skladem
Nejprodávanější produkt 1

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi lavicí Mexicana 6 a jinými lavicemi ve folklórním stylu?

Lavice Mexicana 6 je vyrobena ze smrkového dřeva a má opěradlo, což jí dodává unikátní vzhled a pohodlnost.

Jaké interiéry se nejlépe hodí k lavici Mexicana 6?

Lavice Mexicana 6 perfektně ladí s interiéry vyzdobenými v zemitých barvách, jako jsou hnědá a zelená, a skvěle se kombinuje s kůží, ručně tkanými koberci, sklem, keramikou a tradičními dřevěnými a hlíněnými soškami.

Jak jsou uživatelé spokojeni s lavicí Mexicana 6?

Uživatelé jsou s lavicí Mexicana 6 velmi spokojeni díky jejímu unikátnímu designu ve folklórním stylu a pohodlnosti, kterou poskytuje.

Smrkový sedák Mexicana 6

4.6

7 490 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty