Vyhledat

Smrková komoda Mexicana 1 - Bohatě zdobená dřevěná komoda ve folklórním stylu s okouzlujícím ornamentem a srdci na dveřích

Popis produktu

Smrková komoda Mexicana 1Bohatě zdobená dřevěná komoda ve folklórním stylu s okouzlujícím ornamentem a okouzlujícími srdci na čelních stranách dveří, uzavřená dřevěnou sponkou.Nábytek Mexicana je správnou volbou pro lidi, kteří chtějí po dlouhou dobu vytvořit útulnou retro atmosféru v idylickém, idylickém stylu.Doplní interiéry vyzdobené v zemitých barvách, hnědé a zelené a vytvoří z nich útulný a útulný prostor. Kůže, načechrané, ručně tkané koberce, silné sklo a keramika i bohatě zdobená zrcadla a tradiční plastiky ze dřeva a hlíny jim budou dokonale vyhovovat.Nábytek z kolekce Mexicana byl vyroben ručně ze smrkového dřeva zkušenými tesaři specializujícími se na výrobu tradičního, jedinečného nábytku. To zaručuje dokonalé zpracování a pozornost věnovaná každému detailu. Přírodní olej, který chrání dřevo, vytváří na povrchu jemný, teplý, medový povlak.

Biano.cz

Smrková komoda Mexicana 1

10 490 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce SEART
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je spokojenost uživatelů s tímto produktem?

Uživatelé jsou s touto smrkovou komodou Mexicana 1 velmi spokojeni. Její bohatá výzdoba a rustikální styl přináší do interiéru útulnou retro atmosféru.

Jaký styl interiéru nejlépe doplňuje tuto smrkovou komodu?

Tato smrková komoda Mexicana 1 nejlépe doplňuje interiéry vyzdobené v zemitých barvách, hnědé a zelené, a vytváří z nich útulný a útulný prostor.

Jaký je způsob uzavírání této komody?

Tato smrková komoda Mexicana 1 je uzavřená dřevěnou sponkou, která dodává komodě autentický folklórní vzhled.

Komoda ze smrkového dřeva Mexicana 1

4.7

Bohužel vyprodáno

Vyberte si z podobných produktů

Související kategorie a produkty