Vyhledat

Rohová sedací souprava s funkcí spaní a kontejnery na lůžkoviny ve šedé/černé barvě

Popis produktu

Rozkládací rohová sedací souprava DROP Šedá/černá Rohová sedací souprava DROP s funkcí spaní Krásná a pohodlná rohová postel poslouží nejen jako postel místo pro ubytování nečekaných hostů, ale také jako místo základní vybavení bytu. Během dne si užijete elegantní vzhled. Po večerech pohodlný a klidný spánek, který vám dodá sílu konstrukce ze dřeva a dřevotřísky a výplň pružnou pěnou. Nábytek má funkci spaní a dva kontejnery na lůžkoviny. Různé barvy usnadňují registraci v každém interiéru. Sada obsahuje dekorativní polštáře v barvě čalounění. Popis: univerzální roh - lze namontovat vpravo nebo vlevo - pěna T25 - dřevěný rám + dřevotříska, - funkce spánku, - 1 x zásobník na podestýlku - plastové nohy - oboustranné polštáře na zip (možnost praní) Alova je syntetická tkanina, která je měkká a sametová na dotek. Připomíná plyš a na povrchu má jemné chmýří. Trvanlivý a odolný proti oděru. Materiál je certifikován Oeko-Tex Textile Institute, což znamená, že je bez škodlivých alergenních barviv. Ideální do každé místnosti. Rozměry: Šířka 190 cm Výška 85 cm Hloubka 140 cm Plocha na spaní 190/140 cm Dostání v mnoha barvách

Biano.cz

Rozkládací rohová sedací souprava DROP

5 830 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem
Cena před slevou 11660.01

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Je rohová sedací souprava DROP Šedá/černá vhodná pro nečekané hosty?

Ano, rohová sedací souprava DROP Šedá/černá je vybavena funkcí spaní, která poslouží jako postel pro ubytování nečekaných hostů.

Jaký materiál se používá pro konstrukci rohové sedací soupravy DROP Šedá/černá?

Rohová sedací souprava DROP Šedá/černá je vyrobena z dřeva a dřevotřísky, což jí dodává pevnost a odolnost.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s rohovou sedací soupravou DROP Šedá/černá?

Uživatelé jsou s rohovou sedací soupravou DROP Šedá/černá velmi spokojeni, díky jejímu elegantnímu vzhledu a pohodlnému spaní.

Rozkládací rohová sedací souprava VYLOŽITELNÁ Šedá/černá

4

6 330 Kč 5 830 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty