Vyhledat

Rozkládací pohovka Dvoumístná pohovka s funkcí spaní v různých barvách pro komfort a pohodlí

Popis produktu

Rozkládací pohovka Dvoumístná pohovka s funkcí spaní je vhodným doplňkem pro vytvoření zajímavého interiéru. Díky funkci spaní může dvoumístná pohovka během dne posloužit k usazení hostů, v noci pak jako dodatečné místo na spaní. Je dodávána v různých barvách. Komfort a pohodlí, to jsou atributy, které charakterizují tento kus nábytku. chromované plastové nožky opěrky na ruce police úložný prostor funkce spaní oboustranné polštáře na zip (pratelné) konstrukce ze dřeva a dřevotřísky vysoce kvalitní PUR pěna T30 Látka MALMO – jemná na dotek, hladká, drobně protkána jemnou, mírně lesklou vazbou; čalounická látka odolná vůči otěru, velmi odolná, pevná, současně velmi měkká a příjemná na dotek. Látka Malmo dosáhla v testu na otěr výsledku 55 000 cyklů, co znamená vysokou odolnost proti otěru při sezení. Látka Malmo se také vyznačuje odolností vůči žmolkování a vyblednutí při umělém osvětlení. Nábytek s tímto čalounickým materiálem si tak zachovává krásný vzhled po velmi dlouhou dobu. Rozměry: Šířka: 158 cm Výška: 85 cm Hloubka: 84 cm Povrch spací plochy: 190/120 cm Výška sedu: 42cm Dostání v mnoha barvách

Biano.cz

Rozkládací pohovka Dolar 2 béžová

5 259 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem
Cena před slevou 10518

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou rozměry rozkládací pohovky DOLAR 2 Béžová?

Rozkládací pohovka DOLAR 2 Béžová má standardní dvoumístné rozměry, které jsou vhodné pro vytvoření pohodlného interiéru.

Jaká je kvalita materiálu použitého na rozkládací pohovce DOLAR 2 Béžová?

Rozkládací pohovka DOLAR 2 Béžová je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který zajišťuje komfort a dlouhou životnost nábytku.

Jaký je názor uživatelů na rozkládací pohovku DOLAR 2 Béžová?

Uživatelé jsou s rozkládací pohovkou DOLAR 2 Béžová velmi spokojeni díky jejímu pohodlí, kvalitě a stylovému designu.

Rozkládací sedačka PENĚŽENKA 2 Béžová

4.7

5 759 Kč 5 259 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty