Vyhledat

Bezšroubový kovový regál s 5 policemi a antracitovou šedou barvou, ideální do garáže, dílny a skladu

Popis produktu

Zásuvný bezšroubový kovový regál RIVET s 5 dřevěnými HDF policemi o rozměru 180 x 90 x 45 cm, v antracitové povrchové úpravě s jemnou strukturou je skutečnou revolucí v oblasti skladování a dostupnou novinkou pro skladový průmysl. Nová technologie a konstrukce za pomoci nýtů zajišťuje ještě větší stabilitu. Montáž je díky tomu velmi jednoduchá a rychlá. Potřebujete pouze pryžové kladivo a ochranné rukavice. Ke každému kovovému regálovému systému obchodu Majster Regál je přiložen i podrobný montážní návod. Bezšroubový odolný policový regál s HDF policí se používá v obchodech, garážích, skladech, sklepech a v domácnostech. Rozměry kovového regálu jsou (VxŠxH): 180x90x45 cm (1800x900x450 mm) a nabízí zátěž až 250 kg na jednu polici. Doporučujeme ukotvit regál o stěnu v případě, že chcete využít jeho maximální nosnost. Skutečný rozměr regálu se dle platné ČSN může z důvodu výrobní odchylky lišit o max. +/- 5%. Pro snazší přehlednost uvádíme velikost v zaokrouhlených rozměrech. Regál využívá nejnovější typ dřevěné HDF police tloušťky 5 mm. Má lesklý povrch a tím pádem je police odolnější vůči vlhkosti a plísním. Díky své vyšší hustotě vydrží tvrdší náraz (do 800 kg/m3). Je recyklovatelná a jednoduše lakovatelná. Policový regál je vhodný pro rovnoměrné rozložení zboží pro denní vykládání a nakládání. Bezšroubové kovové regály s HDF policí lze rozdělit i na dva stejně velké pracovní stoly, přičemž se jejich nosnost na polici vůbec nemění. Při nákupu extra samostatných polic doporučujeme použít maximálně 7 podlaží na jeden regál, aby byla dodržena jeho zátěžová a certifikovaná nosnost. V případě použití sedmi polic, je nosnost na jeden level 180 kg Stručný pohled na výhody kovových regálů se střední až vysokou nosností kategorie Rivet: Různorodé oblasti použití: sklad, sklep, obchod, domácnost, garáž a průmysl Nadstandardní stabilita a odolnost Antracitová povrchová úprava s jemnou matnou strukturou odolnější vůči mechanickému poškození Jednoduchá a rychlá stavba Balení bezšroubového kovového regálu RIVET s HDF policí, rozměru 180x90x45 cm obsahuje: 5 dřevěných HDF polic 10 krátkých a dlouhých nosníků pro uchycení police 8 stojin (šířky 37x37 mm a tloušťky oceli 0,7 mm) 5 výztuh 8 spojovníků a 4 plastové patky Kovový regálový systém se dodává v kartonovém balení, které je šetrné k životnímu prostředí.

Biano.cz

Regál RIVET bezšroubový kovový, 180x90x45 cm

1 690 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Majster Regál
Dostupnost Skladem
Cena před slevou 1990

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je nosnost jedné police regálu RIVET bezšroubový kovový regál s HDF policí, 180x90x45 cm?

Nosnost jedné police regálu RIVET bezšroubový kovový regál s HDF policí, 180x90x45 cm je 250 kg.

Je montáž regálu RIVET bezšroubový kovový regál s HDF policí, 180x90x45 cm složitá?

Montáž regálu RIVET bezšroubový kovový regál s HDF policí, 180x90x45 cm je velmi jednoduchá a rychlá. Potřebujete pouze pryžové kladivo a ochranné rukavice.

Jaká je ideální použití regálu RIVET bezšroubový kovový regál s HDF policí, 180x90x45 cm?

Regál RIVET bezšroubový kovový regál s HDF policí, 180x90x45 cm je ideální pro garáže, dílny a sklady.

Jak jsou uživatelé spokojeni s produktem?

Spokojenost uživatelů s produktem je velmi vysoká.

Regál RIVET bezšroubový ocelový s deskou z HDF, 180x90x45 cm, 5 polic, nosnost 250 kg na polici, antracitově šedá barva. Skvělý regál pro garáž, dílnu a sklad

5

1 690 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty