Vyhledat

RIVET bezšroubový kovový regál s HDF policí, 180x150 cm (VxŠ), 250 kg na polici. Ideální regál do garáže, dílny a skladu.

Popis produktu

Zásuvný bezšroubový kovový regál RIVET se rozměru 180 x 150 cm je skutečnou revolucí v oblasti skladování a dostupnou novinkou pro skladový průmysl. Nová technologie a konstrukce za pomoci nýtů zajišťuje ještě větší stabilitu. Montáž je díky tomu velmi jednoduchá a rychlá. Potřebujete pouze pryžové kladivo a ochranné rukavice. Ke každému kovovému regálovému systému obchodu Majster Regál je přiložen i podrobný montážní návod. Bezšroubový odolný policový regál s HDF policí se používá v obchodech, garážích, skladech, sklepech a v domácnostech. Rozměry kovového regálu jsou (VxŠ): 180x150 cm (1800x1500 mm) a nabízí zátěž až 250 kg na jednu polici. Doporučujeme ukotvit regál o stěnu v případě, že chcete využít jeho maximální nosnost. Skutečný rozměr regálu se dle platné ČSN může z důvodu výrobní odchylky lišit o max. +/- 5%. Pro snazší přehlednost uvádíme velikost v zaokrouhlených rozměrech. Regál využívá nejnovější typ dřevěné HDF police tloušťky 5 mm. Má lesklý povrch a tím pádem je police odlolnější vůči vlhkosti a plísním. Díky své vyšší hustotě vydrží tvrdší náraz (do 800 kg/m3). Je recyklovatelná a snadno lakovatelná. Policový regál je vhodný pro rovnoměrné rozložení zboží pro denní vykládání a nakládání. Bezšroubové kovové regály s HDF policí lze rozdělit i na dva stejně velké pracovní stoly, přičemž se jejich nosnost na polici vůbec nemění. Jeho ocelová kostra je kompletně ze zinku a tím je regál odolnější vůči vlhkosti a kapalinám. Při nákupu extra samostatných polic doporučujeme použít maximálně 7 podlaží na jeden regál, aby byla dodržena jeho zátěžová a certifikovaná nosnost. V případě použití sedmi polic, je nosnost na jeden level 180 kg. Stručný pohled na výhody kovových regálů se střední až vysokou nosností kategorie Rivet: Různorodé oblasti použití: sklad, sklep, obchod, garáž, domácnost a průmysl Odolný vůči vnějším vlivům Jednoduchá a rychlá stavba Balení bezšroubového kovového regálu RIVET s HDF policí, obsahuje: dřevěné HDF police krátkých a dlouhých nosníků pro uchycení police 8 stojin (šířky 37x37 mm a tloušťky oceli 0,7 mm) výztuhy 8 spojovníků a 4 plastové patky Kovový regálový systém se dodává v kartonovém balení, které je šetrné k životnímu prostředí.

Biano.cz

Rivet kovový regál s HDF policí, 180x150 cm, 250 kg

2 090 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem
Cena před slevou 2990
Výrobce Majster Regál

Zobrazit nejlepší cenu

RIVET bezšroubový kovový regál s HDF policí, 180x150 cm (VxŠ), 250 kg na polici. Ideální regál do garáže, dílny a skladu.

5

2 090 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty