Vyhledat

Proutěný koš na prádlo bílý P1373 Provence - Stylový a praktický koš na prádlo s proutěným designem ve světlém odstínu

Popis produktu

Stylový a praktický koš na prádlo do vaší domácnosti

Představujeme vám náš proutěný koš na prádlo bílý P1373 Provence, který se stane skvělým doplňkem vaší domácnosti. Díky svému elegantnímu designu a praktickým funkcím vám pomůže udržet váš prádlo v pořádku a dodá vašemu interiéru útulný venkovský šarm.

Kvalitní materiál a pevná konstrukce

Náš koš na prádlo je vyroben z kvalitního proutí, které je pevné a odolné. Díky tomu si můžete být jisti, že vám vydrží dlouhá léta. Jeho bílá barva dodává koši elegantní vzhled, který se hodí do každého interiéru.

Praktické řešení pro uskladnění prádla

S objemem až X litrů má náš koš na prádlo dostatek prostoru pro uskladnění veškerého špinavého prádla. Jeho rozměry jsou X cm na výšku a X cm na průměr, což z něj činí ideální volbu pro menší i větší domácnosti. Navíc je vybaven praktickými madly, která usnadňují jeho přenášení a manipulaci.

Skvělý doplněk pro váš interiér

Proutěný koš na prádlo bílý P1373 Provence není jen praktickým pomocníkem pro uskladnění prádla, ale také skvělým doplňkem pro váš interiér. Jeho venkovský vzhled dodá vaší domácnosti útulnost a příjemnou atmosféru. Nechte se okouzlit jeho jedinečným designem a pořiďte si ho ještě dnes!

Biano.cz

Bílý proutěný koš na prádlo P1373

1 990 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem
Cena před slevou 1990.0023

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je kapacita proutěného koše na prádlo bílého P1373 Provence?

Kapacita proutěného koše na prádlo bílého P1373 Provence je dostatečná pro standardní množství prádla a odpovídá běžným potřebám domácnosti.

Jaká je výška proutěného koše na prádlo bílého P1373 Provence?

Výška proutěného koše na prádlo bílého P1373 Provence je ideální pro pohodlné ukládání prádla a minimalizuje potřebu ohýbat se.

Jak spokojení jsou uživatelé s produktem proutěný koš na prádlo bílý P1373 Provence?

Uživatelé jsou s produktem proutěný koš na prádlo bílý P1373 Provence velmi spokojeni, díky jeho kvalitnímu zpracování a stylovému designu.

Bílý proutěný koš na prádlo P1373 v provensálském stylu

4.9

1 990 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty