Vyhledat

Přehoz bavlněný Deluxe jednobarevný Světle růžový TiaHome - 220x240cm + 2ks 50x70cm - Překryjte postel a zkrášlete svou ložnici s tímto bavlněným přehozem ve světle růžovém od TiaHome

Popis produktu

Bavlněný přehoz Přehozy mají několik výhod pro Vaše ložnice a domácnosti. První je překrytí postele, což nám ochraňuje postel a povlečení před poškozením, prachem a znečištěním. Druhou je zkrášlení a estetičnost ložnic a obývacích pokojů. Třetí výhodou je využít přehoz v teplých dnech jako letní přikrývku. Přehoz je vyroben z kvalitních materiálů. Složení přehozu: Přehozy TiaHome se skládají ze tří vrstev. První vrstva je tvořena ze 100% bavlněné látky delux se vzorem. Střední vrstvu tvoří originální jemné, tvarovatelné a objemově stále duté vlákno. Druhá vrstva je spojena s třetí pravidelným prošívaným. Poslední vrtstvy je tvořena ze 100% bavlněné látky. Celá tato struktura je nakonec spojena do jednoho celku a to lemováním a spodním prošitím. Kvalitní prošití a lemování dodává našim přehozem eleganci. Rozměry: Přehozy jsou ve dvou velikostech s dekoračními povlečením 50x70cm. První velikost je určena pro jednolůžkový postel: 140x220 cm + 1ks povlak 50x70cm. Druhá velikost je určena pro dvoulůžkovou postel: 220x240 cm + 2ks povlak 50x70cm. Pokud si chcete zkrášlit a zároveň ochránit postel, tak bavlněný přehoz od Slovenského výrobce je pro Vás tou správnou volbou. Zaslouženou odměnou bude nejen Váš pohled, ale i pohled Vašich známých.

Biano.cz

Přehoz bavlněný Deluxe - Světle růžový TiaHome

1 181 Kč

Do obchodu

Parametry

Rozmer prehozy 220x240cm + 2ks 50x70cm
Výrobce TiaHome
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je materiál přehozu?

Přehoz je vyroben z bavlny.

Jaké jsou rozměry přehozu a polštářů?

Rozměry přehozu jsou 220x240 cm a polštářů jsou 50x70 cm.

Jaké jsou výhody používání přehozu?

Přehoz chrání postel a povlečení před poškozením, prachem a znečištěním, zkrášluje ložnice a obývací pokoje a může sloužit jako letní přikrývka v teplých dnech.

Jak jsou uživatelé spokojeni s tímto produktem?

Uživatelé jsou s tímto produktem velmi spokojeni.

Přikrývka bavlněná Luxusní jednobarevná Světle růžová TiaHome - 220x240cm + 2ks 50x70cm

4.4

1 181 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty