Vyhledat

Plastový uložný box s víkem a kolečky 36 litrů - 2 kusy, ideální pro organizaci domácnosti nebo kanceláře

Popis produktu

Majster Regál Vám nenabízí jen bytelné kovové policové regály, ale i praktické plastové úložné boxy, které Vám pomohou zorganizovat Vaši domácnost či kancelář. Plastový úložný box s víkem a kolečky 36 litrů je jako stvořený do domácnosti. Díky těmto užitečným úložným produktům máte všechny důležité věci vždy dobře roztříděné a bezpečně uložené. Perfektní doplněk k našim policovým systémům. Plastové úložné boxy s víkem a kolečky 36 litrů se dodávají v balení 2 kusů. Snažíme se jít zelenou cestou a proto je víko plastového boxu vyráběno z recyklovatelných materiálů. Rozměry a objem plastového úložného boxu: Výška: 25,7 cm Šířka: 59 cm Hloubka: 40,5 cm Objem: 36 litrů Hmotnost: 1,23 kg Výhody plastových úložných boxů na kolečkách Pomáhají organizovat věci v domácnosti. Chrání věci před nečistotami, prachem, vlhkostí a moly Úložné boxy od Majster Regálu zaujmou nejen dostatečným úložným prostorem, ale také svým tvarem a všestranností Jsou stohovatelné, s uzávěry odolnými proti molům Mají boční rukojeti pro větší pohodlí a jednoduchou přepravu. Boxy jsou odolné a šetrné k životnímu prostředí Plastový úložný box s víkem a kolečky 36 litrů je praktický, flexibilní a nenáročný na údržbu. Organizační systémy, kovové regály, úložné nebo skládací boxy jsou velmi praktické a neměly by chybět v žádné domácnosti. S nimi zajistíte pořádek, přehlednost a vytvoříte více úložného prostoru. Jednotlivé modely navíc vypadají dekorativně a můžete je umístit do jakékoliv místnosti Vašeho domova nebo kanceláře. Plastový box má hladké stěny a velmi snadno se čistí. Plastový úložný box na kolečkách je obzvlášť užitečný, když chcete uložit těžké věci, které často přesouváte.

Biano.cz

Plastový box s víkem a kolečky 36 l - 2 ks

850 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Majster Regál
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou rozměry plastového uložného boxu s víkem a kolečky 36 litrů?

Rozměry tohoto plastového uložného boxu s víkem a kolečky jsou ... cm.

Kolik věcí lze v tomto plastovém uložném boxu s víkem a kolečky 36 litrů uschovat?

Tento plastový uložný box s víkem a kolečky o objemu 36 litrů vám poskytne dostatek prostoru pro uschování různých věcí.

Jaké jsou výhody použití plastového uložného boxu s víkem a kolečky 36 litrů?

Plastový uložný box s víkem a kolečky 36 litrů vám pomůže zorganizovat vaši domácnost či kancelář a zajistí bezpečné uložení důležitých věcí.

Plastová přepravní skříň s poklopem a kolečky 36 litrů - 2 kusy

4.9

Bohužel vyprodáno

Vyberte si z podobných produktů

Související kategorie a produkty