Vyhledat

Geometricky minimalistický rám "Lothbrok" vyrobený z přírodního dřeva pro plakátovou omalovánku Městečko o rozměrech 50x70 cm

Popis produktu

Vhodný rám na plakát Rám není součástí balení. Myslíme na vaše pohodlí, a proto vhodné rámy plakátů najdete také u nás v kategorii rámy . Geometricky minimalistický rám "Lothbrok" se díky svému designu a kvalitnímu materiálu perfektně hodí ke všem našim plakátům. Rám je vyroben z přírodního dřeva a dodává tak interiérům na elegantnosti a pohodové atmosféře. Rámy "Lothbrok" jsou vyráběny v České republice. Rozměr plakátu na přiložené fotografii je pouze ilustrační a vždy záleží na vámi vybrané variantě rozměru. Balení Samotný tisk je zabalen v hedvábném papíře. Abychom plakátu na cestě k vám zajistili co největší komfort, odesíláme ho v bytelném kartónovém tubusu. Pokud objednávka obsahuje také rám obrazu, pak vám vše zabalíme do pevné krabice vystlané bublinkovou fólií. Budete si přát darovat plakát v samotném tubusu? Pak by vás mohlo zajímat naše dárkové balení ZDE . Díky dárkovému balení přebírá přebírá zásilkovou úlohu kartónová krabice vy tím získáte krásně čistý tubus, který je připraven k obdarování.

Biano.cz

Plakátová omalovánka Městečko 50x70 cm

299 Kč

Do obchodu

Parametry

Motiv ilustrace
Dostupnost Skladem
Barva bílá
Styl skandinávský

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je rozměr plakátové omalovánky Městečko?

Rozměr plakátové omalovánky Městečko je 50x70 cm.

Je rám součástí balení plakátové omalovánky?

Ne, rám není součástí balení plakátové omalovánky.

Jaký rám doporučujete pro tuto plakátovou omalovánku?

Doporučujeme geometricky minimalistický rám 'Lothbrok', který se perfektně hodí ke všem našim plakátům. Je vyroben z přírodního dřeva a dodává interiérům elegantnost a pohodovou atmosféru.

Jak jsou uživatelé spokojeni s touto plakátovou omalovánkou?

Uživatelé jsou s touto plakátovou omalovánkou velmi spokojeni.

Městská omalovánka na plakát 50x70 cm

4.8

299 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty