Vyhledat

Dřevěný svícen s orientálním designem pro atmosféru plnou harmonie a tepla

Popis produktu

Orientální atmosféra s dřevěným svícenem Anadra

Představte si, jak se zavřete do svého oblíbeného koutku, zapálíte svíčku a okamžitě se ocitnete v orientální atmosféře. S orientálním dřevěným svícenem Anadra je to možné. Tento kus je vyroben z kvalitního dřeva a zdobí ho ručně vyřezávané detaily, které dodávají svícnu jedinečný vzhled.

Díky svému exkluzivnímu designu se tento svícen stane nejen praktickým doplňkem do vašeho domova, ale také zajímavým dekorativním prvkem. Jeho orientální styl a jemné světlo, které proniká skrze vyřezávané vzory, vytváří příjemnou atmosféru a dodává vašemu interiéru nádech exotiky.

Svícen Anadra je vhodný do různých prostorů, jako jsou obývací pokoje, ložnice nebo relaxační zóny. Jeho rozměry jsou ideální pro umístění na police, stůl nebo komodu. Vyberte si ze široké škály barev a najděte tak tu, která nejlépe ladí s vaším interiérem.

Kvalitní materiály a ruční výroba

Svícen Anadra je vyroben z vysoce kvalitního dřeva, které zaručuje dlouhou životnost a odolnost. Každý kus je ručně vyřezáván a pečlivě dokončován, aby se dosáhlo perfektního vzhledu. Díky tomu je každý svícen originální a jedinečný.

Vytvořte si atmosféru pohody a exotiky ve svém domově s orientálním dřevěným svícenem Anadra. Udělejte si radost nebo ho využijte jako originální dárek pro vaše blízké. Objednejte si svůj svícen ještě dnes a prožijte jedinečné chvíle plné relaxace a harmonie.

Biano.cz

Orientální svícen Anadra

515 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem
Cena před slevou 515.00000035

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je materiál, ze kterého je vyroben svícen Anadra?

Svícen Anadra je vyroben z kvalitního dřeva v orientálním stylu.

Jaké rozměry má svícen Anadra?

Svícen Anadra má rozměry 10 cm x 10 cm x 20 cm.

Jak spokojení jsou uživatelé s produktem Orientální dřevěný svícen Anadra?

Uživatelé jsou s produktem Orientální dřevěný svícen Anadra velmi spokojeni a hodnotí ho vysokým hodnocením.

Anadra - Orientální svícen z exotického dřeva

4.4

515 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty