Vyhledat

Obdélníkový zahradní slunečník s lískovým ořechem, který se přizpůsobí slunečním paprskům a nabízí velké zastínění na zahradě

Popis produktu

Sníte o slunečníku, který se přizpůsobí slunečním paprskům a vašim touhám po velkém zastínění na vaší zahradě? Nechte se inspirovat slunečníkem řady "Éléa" od firmy Hespéride s ultrapraktickými funkcemi. Velký slunečník Elea na zahradu nebo terasu přináší high-tech dotek. Klikou se obdélníkové plátno rozvine, posuvná rukojeť na stěžni jej nakloní a nožním pedálem se otočí o 360°. Dodává se s křížovou základnou, která se musí zatížit ideálně 4 deskami o váze 25 kg, aby sloužily jako protiváha k jeho plátnu zavěšenému na mimostředovém kloubovém rameni. Asymetrický slunečník je podšitý olefinovou tkaninou 200 g/m², která je odolná proti UV záření, nevybledne a odpuzuje vodu. Součástí je větrací komínek pro usnadnění cirkulace vzduchu. Na konci sezóny uložte a uskladněte svůj trendy slunečník v potahu Hespéride, abyste jej udrželi v perfektním stavu. V případě potřeby jsou k dispozici i náhradní plátna. Rozměry: Hmotnost: 25 kg Šířka: 400 cm Hloubka: 300 cm Výška: 272 cm Průměr stožáru: 93x74 mm Rameno dole: 50x48 mm Rameno nahoře: 55x33 mm 8 žeber: 25x17 mm Materiál konstrukce: hliník ošetřený epoxidem Materiál křížové nohy: ocel ošetřená epoxidem Doporučené zatížení: 4x dlaždice 25 kg (celkem 100 kg) Materiál: olefin 200 g / m² Voděodolný potah s ochranou před slunečním zářením UPF 50+ V případě silnějšího větru nenechávejte slunečník rozevřený, hrozí jeho poškození Doporučujeme každý rok ošetřit nanoimpregnací textilu pro zvýšení odolnosti potahu Barva konstrukce: bílá Barva plátna: lískový ořech Důležité upozornění (viz. manuál od výrobce): Instalaci slunečníku musí provádět pouze dospělí. Musí být prováděna za klidného počasí (žádné bouře, žádné deště, žádný ani slabý vítr). Nemůžeme zaručit odolnost a dobré vlastnosti tohoto produktu při užívání během nepříznivých klimatických podmínek. Doporučujeme zavřít slunečník během silného větru, bouře, krupobití nebo při silných dešťových srážkách. Za těchto podmínek, nedoporučujeme být pod slunečníkem samotným nebo v jeho blízkosti. Po každé větší nepřízni počasí doporučujeme zkontrolovat stav a pevnost konstrukce a celkový stav před dalším použitím. Varování, nebezpečí převrácení v případě větru. Složte slunečník v případě větru a "bičování". Doporučujeme nenechávat otevřený slunečník bez dozoru. Akumulace vody a / nebo listí, na plátně přispívá k jeho degradaci a proto plátno pravidelně kontrolujte a ujistěte se, že je čisté. Odstraňujte veškeré vodní kapsy a nečistoty. Nezavěšujte žádné produkty na konstrukci - rám slunečníku. Je nutno ukotvit slunečník na stabilní podstavec s dostatečnou zátěží a na rovný povrch k zajištění jeho stability. Nedoporučujeme instalovat osvětlení nebo jiné zdroje tepla na konstrukci ve styku s nebo v blízkosti tkaniny (plátna). Před uskladněním slunečníku na delší dobu (např. v zimě) doporučujeme očistit plátno a konstrukci suchým hadříkem a následně uložte na suchém a větraném místě.

Biano.cz

Zahradní slunečník Elea 3x4m - lískový ořech

12 990 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Hesperide
Dostupnost Skladem
Cena před slevou 12990.56

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je materiál plátna slunečníku?

Plátno slunečníku je vyrobeno z olefinové tkaniny o hmotnosti 200 g/m², která je odolná proti UV záření, nevybledne a odpuzuje vodu.

Jaký je doporučený způsob uložení slunečníku?

Po konci sezóny je doporučeno slunečník uložit a uskladnit v potahu Hespéride, aby se udržel v perfektním stavu.

Jaká je doporučená zátěž pro základnu slunečníku?

Základnu slunečníku je ideální zatížit 4 deskami o váze 25 kg, aby sloužily jako protiváha k jeho plátnu zavěšenému na rameni.

Zahradní slunečník Elea 3 x 4 m z olefinu v barvě lískového ořechu

4.6

13 990 Kč 12 990 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty