Vyhledat

Brusný kámen s dvěma různými zrnitostmi (36 a 60), rozměry 35 × 90 × 135 mm, vhodný pro dobrušování nivelačních stěrek a potěrů u zdi a v rohových prostorech pro dokonalé doladění podkladu

Popis produktu

Obdélníkový brusný kámen s dvěma brusnými zrnitostmi (36 a 60) je ideálním nástrojem pro dokonalé dobrušování nivelačních stěrek a potěrů na zdi a v rourech. S rozměry 35 × 90 × 135 mm je dostatečně kompaktní a pohodlný pro použití.

Dokonalé doladění podkladu

Tento brusný kámen je navržen tak, aby vám umožnil dosáhnout perfektně vyhlazeného povrchu podkladu. S jemnou brusnou zrnitostí 36 můžete odstranit hrubé nerovnosti a nerovnoměrnosti, zatímco zrnitost 60 vám umožní dosáhnout hladkého a rovnoměrného povrchu. Tímto způsobem získáte ideální podklad pro další práce.

Všestranný a odolný

Tento brusný kámen je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují jeho vysokou odolnost a dlouhou životnost. Jeho obdélníkový tvar a ideální rozměry umožňují snadné a pohodlné použití. Bez ohledu na to, zda jste profesionální řemeslník nebo nadšený amatér, tento brusný kámen vám poskytne spolehlivou a efektivní pomoc při dokonalém doladění podkladu.

Získejte dokonalý podklad

S použitím tohoto obdélníkového brusného kamene s dvěma brusnými zrnitostmi (36 a 60) dosáhnete dokonalého podkladu pro váš další projekt. Nechte se inspirovat a vytvořte si ideální prostředí s pomocí tohoto všestranného a spolehlivého nástroje.

Biano.cz

Obdélníkový brusný kámen, 2 zrnitosti (36 a 60)

941 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Romus®
Dostupnost Skladem
Nejprodávanější produkt 1
Hmotnost 1000.000g

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jak se používá obdélníkový brusný kámen?

Obdélníkový brusný kámen se používá pro dobrušování nivelačních stěrek a potěrů u zdi a v rohových částech pro dokonalé doladění podkladu.

Jaké jsou rozměry obdélníkového brusného kamene?

Rozměry obdélníkového brusného kamene jsou 35 × 90 × 135 mm.

Jaké jsou brusné zrnitosti obdélníkového brusného kamene?

Obdélníkový brusný kámen obsahuje dvě brusné zrnitosti - 36 a 60.

Brusný kámen s obdélníkovým tvarem, 2 brusnými zrnitostmi (36 a 60), rozměry: 35 × 90 × 135 mm

5

941 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty