Vyhledat

Sada skleniček na espresso s odměrkou - profesionální výrobky pro přípravu kávy s italským designem od společnosti Metallurgica Motta

Popis produktu

Od roku 1967 vyrábí společnost Metallurgica Motta kuchyňské nádobí z nerezové oceli a profesionální výrobky pro přípravu kávy. Společnost je uznávána pro své vysoce kvalitní výrobky a líbivý italský design. Společnost Motta má široký výběr příslušenství ke kávě, které je hojně využíváno v kavárnách a hotelích po celé Itálii i po celém světě. Sada skleniček na espresso s odměrkou budou nejen skvělým doplňkem pro každého kávomila, poslouží také k rychlé kontrole extrakčního času a objemu při přípravě espressa. Objem: 60 ml Vyrobeno v Itálii

Biano.cz

Motta sada skleniček na espresso 6 ks

349 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Motta
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou výhody sady skleniček na espresso s odměrkou od společnosti Motta?

Sada skleniček na espresso s odměrkou od společnosti Motta je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli a nabízí profesionální výrobky s italským designem. Skleničky nejenže skvěle doplňují každého kávomila, ale také umožňují rychlou kontrolu extrakčního času a objemu při přípravě espressa.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů se sadou skleniček na espresso s odměrkou 6 ks od společnosti Motta?

Uživatelé jsou s touto sadou skleniček na espresso s odměrkou od společnosti Motta velmi spokojeni. Oceňují vysokou kvalitu výrobků a praktický design, který usnadňuje přípravu espressa.

Proč si vybrat sadu skleniček na espresso s odměrkou 6 ks od společnosti Motta?

Sada skleniček na espresso s odměrkou od společnosti Motta je ideální volbou pro každého kávomila. Díky vysoce kvalitnímu materiálu a profesionálnímu designu umožňuje nejen skvělý zážitek z přípravy espressa, ale také rychlou kontrolu extrakčního času a objemu.

Sada šálků na espresso s měřičem 6 kusů

4.3

Bohužel vyprodáno

Vyberte si z podobných produktů

Související kategorie a produkty