Vyhledat

Prodloužené bavlněné povlečení Renforcé s hvězdným vzorem Estrelas mentolové, rozměry 140x220/70x90 cm

Popis produktu

Hvězdný materiál, hvězdný vzor, hvězdný zážitek! Jednoduchá barevná kombinace je pro oboustranné povlečení ideální, jakkoli tak peřiny přeložíte, barvy budou vždy skvěle ladit. Z renforcé bavlny budete absolutně nadšení, její jemnost a hebkost je prostě k nezaplacení. Prodlouženou verzi ocení všichni dlouháni. Proč zrovna renforcé bavlněné povlečení? Protože je to láska na první dotek. Jemné, ale odolné. Kombinace toho nejlepšího. Tenhle 100% přírodní materiál zvládne časté praní a sušení. Navíc je prodyšný, měkký. Spí se v něm (doslova) jako v bavlnce. Zapínání na zip vám zase ušetří nervy během pravidelného převlékání. Tohle je přesně ten odpočinek, který si tak moc zasloužíte. Tak dobrou noc. Materiál: 100% bavlna Rozměry: Polštář 70 × 90 cm Přikrývka 140 × 220 cm Doporučená údržba: před prvním použitím povlečení vyperte po rubu při teplotě 40 °C. perte samostatně po rubu v nepřeplněné pračce a bez optických zesvětlovačů po vyprání ihned povlečení vytáhněte z pračky a vyvěste žehlete dle instrukcí na štítku Podrobný návod jak pečovat o povlečení naleznete zde.

Biano.cz

Prodloužené bavlněné povlečení Renforcé – Estrelas mentolové

449 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce MKLuzkoviny.cz
Rozměr přikrývky 140 × 220 cm
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je kvalita renforcé bavlněného povlečení MKLuzkoviny.cz - Estrelas mentolové?

Renforcé bavlněné povlečení MKLuzkoviny.cz - Estrelas mentolové je vysoce kvalitní a nabízí jemnost a hebkost, která je prostě k nezaplacení.

Proč bych měl(a) zvolit prodlouženou verzi povlečení MKLuzkoviny.cz - Estrelas mentolové?

Prodloužená verze povlečení MKLuzkoviny.cz - Estrelas mentolové je ideální pro všechny dlouháky a poskytuje větší komfort při spaní.

Jak jsou uživatelé spokojeni s produktem MKLuzkoviny.cz - Estrelas mentolové?

Uživatelé jsou s povlečením MKLuzkoviny.cz - Estrelas mentolové velmi spokojeni a ocení jeho kvalitu a estetický design.

MKLuzkoviny.cz Prodloužené bavlněné povlečení Renforcé – Chladivé Estrelas 140x220/70x90 cm

4

449 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty