Vyhledat

Bavlněné povlečení s krásným květinovým vzorem, které vnese do vašeho domova atmosféru voňavého léta

Popis produktu

Bavlněné povlečení, které promění každého v Šípkovou Růženku. Krásný květinový vzor vnese do vašeho domova atmosféru voňavého léta a renforcé bavlna vás ukolébá k příjemně dlouhému spánku. Proč zrovna Renforcé bavlněné povlečení? Protože je to láska na první dotek. Jemné, ale odolné. Kombinace toho nejlepšího. Tenhle 100% přírodní materiál zvládne časté praní a sušení. Navíc je prodyšný, měkký. Spí se v něm (doslova) jako v bavlnce. Zapínání na zip vám zase ušetří nervy během pravidelného převlékání. Tohle je přesně ten odpočinek, který si tak moc zasloužíte. Tak dobrou noc. Materiál: 100% bavlna Rozměry: Polštář 70 × 90 cm Přikrývka 140 × 200 cm Povlečení je opatřeno certifikátem kvality Öeko-Tex Standard 100, který zaručuje stálost barev i rozměrů. Zároveň garantuje absenci jakýchkoliv zdraví nebezpečných látek. Doporučená údržba: před prvním použitím povlečení vyperte po rubu při teplotě 40 °C. perte samostatně po rubu v nepřeplněné pračce a bez optických zesvětlovačů po vyprání ihned povlečení vytáhněte z pračky a vyvěste Podrobný návod jak pečovat o povlečení naleznete zde.

Biano.cz

Renforcé povlečení – Keřová růže 140×200/70×90 cm

519 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce MKLuzkoviny.cz
Rozměr přikrývky 140 × 200 cm
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je kvalita Renforcé bavlněného povlečení od MKLuzkoviny.cz?

Renforcé bavlněné povlečení od MKLuzkoviny.cz je vyrobeno z kvalitní renforcé bavlny, která je příjemná na dotek a zaručuje vám pohodlný a dlouhý spánek.

Jaký je vzor na bavlněném povlečení Renforcé – Keřová růže od MKLuzkoviny.cz?

Vzor na bavlněném povlečení Renforcé – Keřová růže od MKLuzkoviny.cz je krásný květinový vzor, který vnese do vašeho domova atmosféru voňavého léta.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s bavlněným povlečením Renforcé od MKLuzkoviny.cz?

Uživatelé jsou s bavlněným povlečením Renforcé od MKLuzkoviny.cz velmi spokojeni a vychvalují jeho kvalitu a pohodlnost.

MKLuzkoviny.cz Bavlněné povlečení Renforcé – Květovaná růže 140×200/70×90 cm

5

649 Kč 519 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty