Vyhledat

Dřevěná velká truhlička s vadou - detailní fotografie vady k dispozici

Popis produktu

Truhlička s vadou - Krásný a praktický úložný box pro váš domov

Tato dřevěná truhlička s vadou je dokonalým doplňkem pro váš domov. S jejím jednoduchým a elegantním designem přináší do vašeho interiéru nejenom stylový prvek, ale také praktické úložné řešení.

Díky své velikosti je tato truhlička ideální pro ukládání různých věcí, jako jsou knihy, hračky, nebo osobní předměty. Můžete ji umístit do obývacího pokoje, ložnice, nebo dokonce do dětského pokoje. Je vyrobena z kvalitního dřeva, které zaručuje pevnost a odolnost, takže si můžete být jisti, že vám bude sloužit dlouhé roky.

Krásný design s jednoduchým stylem

Tato truhlička s vadou je skvělým způsobem, jak přidat do vašeho interiéru kousek přírody. Její dřevěný povrch přináší do místnosti příjemnou atmosféru a harmonii. Navíc, její jednoduchý styl se snadno hodí k jakémukoli dekoru a zařízení. Můžete ji použít jako samostatný kus nábytku nebo ji kombinovat s dalšími úložnými boxy pro vytvoření praktického a esteticky příjemného prostoru.

Přineste do svého domova kousek přírody

S touto dřevěnou truhličkou s vadou si můžete přinést do svého domova kousek přírody. Její přírodní materiál a jedinečný povrch dodávají místnosti příjemnou atmosféru. Ať už ji používáte pro ukládání nebo jenom jako dekorativní prvek, určitě oceníte její krásu a praktičnost. Nechte se inspirovat přírodou a vytvořte si útulný a příjemný prostor s touto krásnou dřevěnou truhličkou s vadou.

Biano.cz

Dřevěná truhlička - velká - VADA

219 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Milujeme Kameny
Dostupnost Skladem
Země Čína
Barva Hnědá
Materiál Dřevo

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou reakce uživatelů na tento produkt?

Uživatelé jsou s tímto produktem velmi spokojeni a oceňují jeho jednoduchý design a kvalitní dřevěnou konstrukci.

Jaká je velikost této truhličky?

Tato truhlička je ve velkém rozměru, který poskytuje dostatek prostoru pro uložení různých předmětů.

Jak vypadá vada na této truhličce?

Vada na této truhličce je detailně zachycena na fotografiích a zákazníci si mohou před nákupem prohlédnout její podrobné zobrazení.

Milujeme Kameny Schránka - dřevěná - velká - VADA

4.4

Bohužel vyprodáno

Vyberte si z podobných produktů

Související kategorie a produkty