Vyhledat

Sprchová stěna walk-in 120x200 cm s 8mm sklem satén - Mexen Kioto, bezpečnostní a tvrzené sklo, nátěr pro snadné čištění, vyrovnávací stěny, možnost instalace na vaničku nebo dlaždice

Popis produktu

Stylová sprchová stěna pro vaši koupelnu

Tato MEXEN KIOTO sprchová stěna walk-in je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a funkční doplněk do své koupelny. S rozměry 120x200 cm a tloušťkou 8 mm, tato stěna je vyrobena z bezpečnostního a tvrzeného skla, které zaručuje jeho odolnost a bezpečnost.

Univerzální montáž pro snadnou instalaci

Díky univerzální montáži je možné tuto sprchovou stěnu umístit jak na sprchovou vaničku, tak přímo na dlaždice. Navíc je možné ji montovat jak na pravou stranu, tak na levou stranu, což vám poskytuje větší flexibilitu při zařizování vaší koupelny.

Jednoduchá údržba a vyrovnání nerovností

Tato sprchová stěna je vybavena nátěrem pro snadné čištění, což vám ušetří čas a úsilí při údržbě. Navíc obsahuje vyrovnávací stěny, které pomáhají vyrovnat nerovnosti v prostoru, a tím zajišťují dokonalou instalaci.

Vyberte si doplňky pro dokonalou sprchovou stěnu

Tato položka obsahuje pouze sklo sprchové stěny. Pro dokončení instalace je třeba objednat profilovou lištu a stabilizační vzpěru. Vyberte si ty správné doplňky, které budou odpovídat vašim potřebám a přání.

Biano.cz

Mexen Kioto sprchová stěna 120x200 cm 8mm sklo satén

3 994 Kč

Do obchodu

Parametry

Hmotnost 53.1kg
Výrobce MEXEN
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou technické údaje tohoto Mexen Kioto sprchové stěny?

Tato sprchová stěna je vyrobena z bezpečnostního, tvrzeného skla o tloušťce 8 mm. Je vybavena efektem saténového skla a nátěrem pro snadné čištění.

Jaká je montážní možnost této sprchové stěny?

Tato Mexen Kioto sprchová stěna walk-in je vhodná pro univerzální montáž a lze ji instalovat jak na sprchovou vaničku, tak na dlaždice.

Jaké příslušenství je potřeba k této sprchové stěně?

K této sprchové stěně je třeba objednat profilovou lištu a stabilizační vzpěru, které nejsou součástí balení.

Jak jsou uživatelé spokojeni s tímto produktem?

Zpětná vazba uživatelů na tento produkt je velmi pozitivní. Zákazníci jsou s touto Mexen Kioto sprchovou stěnou walk-in velmi spokojeni.

Mexen Kioto sprchová stěna bez dveří 120x200 cm 8mm sklo matné 800-120-000-00-30 - Mexen

4.3

3 994 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty