Vyhledat

Křeslo Ušák GOLD Mentolová + Polštář - Křeslo Ušák GOLD s nožkami v zlaté barvě a vysoce kvalitní PUR pěnou T30

Popis produktu

Křeslo Ušák GOLD Křeslo GOLD je originální model typu ušák kompletně provedený z textilie. Neobyčejnou eleganci mu dodávají nožky v barvě zlaté.a, které jsou ideálně přizpůsobené stylu křesla. Popis: opěrky na ruce čalouněná záda nožky zlatá barva vysoce kvalitní PUR pěna T30 konstrukce ze dřeva a dřevotřísky Látka MATT VELVET je charakteristická pěkným provedením s jemným efektem stínování. Látka má zajímavou, na dotek příjemnou strukturu, která se může drobně lesknout v závislosti na uložení materiálu. Kolekce Matt Velvet je potažena speciálním hydrofobním povlakem, který zabraňuje absorpci tekutin. Její předností je i to, že se snadno čistí, díky čemuž ji lze udžovat v téměř dokonalé čistotě. Látka je v našem obchodě dostupná v široké škále barevného provedení. Jako dekorace se bude ideálně hodit do moderních i klasických interiérů. Rozměry: Šířka: 84 cm Výška: 100 cm Hloubka: 85 cm Nosnost: 200kg Dostání v mnoha barvách

Biano.cz

Akce: Křeslo ušák GOLD mentolová + polštář

5 299 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem
Cena před slevou 10598

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s tímto produktem?

Uživatelé jsou s produktem velmi spokojeni a oceňují jeho pohodlnost a elegantní design.

Jaké jsou výhody křesla Ušák GOLD?

Křeslo Ušák GOLD je vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, má pohodlné čalounění, nožky v zlaté barvě a elegantní design.

Jaký je rozdíl mezi křeslem Ušák GOLD a jinými typy křesel?

Křeslo Ušák GOLD se vyznačuje svým originálním designem typu ušák, nožky v zlaté barvě a vysoce kvalitním čalouněním z látky MATT VELVET.

Křeslo Ušák EKSKLUZIV Zlatý Mentolový + Polštář

4.9

5 299 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty