Vyhledat

Křeslo Ušák ELI Zelená s dřevěnými nožky v barvě dubu sonoma a čalouněnými zády, vysoce kvalitní PUR pěnou T30 a látkou Soro - velur ze 100 % polyesteru

Popis produktu

Křeslo Ušák ELI Zelená Křeslo ELI je originální model typu ušák kompletně provedený z textilie. Neobyčejnou eleganci mu dodávají dřevěné nožky v barvě dubu sonoma, které jsou ideálně přizpůsobené stylu křesla. Popis: opěrky na ruce čalouněná záda dřevěné nožky vysoce kvalitní PUR pěna T30 konstrukce ze dřeva a dřevotřísky Látka Soro – velur ze 100 % polyesteru s viditelnou strukturou vazby. Látka je měkká na dotek, ale neroztahuje se. Dosáhla také výborného výsledku v Martindale-testu, a to až 100 000 cyklů. Znamená to, že je odolná vůči otěru a po několik let používání se nebude odírat. Látky s tímto výsledkem testu jsou zařazeny mezi textilie určené do objektů občanské vybavenosti a veřejných služeb jako např. do autobusů. Jsou schopny vyhovět vysoké frekvenci používání. Textilie Soro splňuje požadavky Reach se zárukou absence škodlivých chemikálií. Výrobce doporučuje chemické čištění, praní i žehlení při nízkých teplotách. K údržbě látky se nesmí používat prostředky na bázi chlóru a alkoholu. Rozměry: Šířka: 84 cm Výška: 100 cm Hloubka: 85 cm Nosnost: 200kg Dostání v mnoha barvách Křeslo Ušák ELI ukázkově se prezentuje společně s pohovkou Eli či podnožkou Eli z naší nabídky.

Biano.cz

Křeslo Ušák Eli Zelená

4 399 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem
Cena před slevou 8797.98

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s tímto produktem?

Uživatelé jsou s křeslem Ušák ELI Zelená velmi spokojeni.

Proč je křeslo Ušák ELI Zelená ideální volbou?

Křeslo ELI nabízí neobyčejnou eleganci a pohodlí díky čalounění z kvalitního materiálu a dřevěným nožkám v barvě dubu sonoma.

Jaká je aktuální nabídka pro křeslo Ušák ELI Zelená?

Momentálně je křeslo Ušák ELI Zelená dostupné v rámci MEGA AKCE za zvýhodněnou cenu.

Zelené Pohodlné Křeslo Ušák ELI s MEGA Slevou

4.6

4 399 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty