Vyhledat

Luxusní zahradní sedací souprava WINSOR nabízí absolutní maximum pohodlí a nadčasový design

Popis produktu

Obecné informace o luxusní zahradní soupravě winsor Luxusní zahradní sedací souprava WINSOR nabízí absolutní maximum, které od zahradního nábytku můžete jen žádat. Luxusní materiály, prvotřídní zpracování a hlavně krásný, čistý, nadčasový design. O maximální pohodlí se postarají 15 cm vysoké podsedáky, dále pak polštáře, podepřené tzv. "mezipolštáři", jejichž kombinace garantuje ten nejvyšší komfort při sezení. Tato luxusní zahradní sedací souprava není jen krásná, ale zároveň i velmi praktická. Celá konstrukce je z hliníku, veškeré polstrování pak z materiálů vhodných pro venkovní použití. Nemusíte tedy bát nechat soupravu celoročně venku. Luxusní zahradní souprava WINSOR se skládá z pohovky a dvou samostatných křesel, nabídne tak posezení pro 5 osob. Hliníková konstrukce zahradní soupravy je černá, polstrování pak v odstínu šedém. Luxusní zahradní sedací souprava WINSOR je jednoduše pro ty, kteří vyžadují maximální kvalitu a zároveň doma nechtějí mít to, co každý druhý. Z čeho je luxusní zahradní sedací souprava winsor vyrobena Celá konstrukce jednotlivých častí luxusní zahradní sedací soupravy WINSOR je tvořena ze svařených silnostěnných hliníkových profilů. Nikde se nic nemontuje, tudíž se ani nemůže nic "rozvrzat" a lze tedy garantovat dlouholetou životnost. Polštáře a polstrování jsou opatřeny vodoodpudivou vrstvou, vnitřky jsou pak vyplněny rychleschnoucí pěnou. (veškeré potahy polštářů a polstrování jsou vybaveny zipem a lze je tedy pohodlně vyprat). Konferenční stolek je opatřen 10 mm silným tvrzeným sklem. Veškeré materiály jsou vhodné pro venkovní používání a snesou rozmezí teplot od -20 až do 50°C, zároveň jsou odolné proti působení UV záření. Proč koupit luxusní zahradní sedací soupravu WINSOR Absolutní novinka na evropském trhu Krásný čistý nadčasový design Robustní hliníková konstrukce Pohodlné 15 cm vysoké polstrování Odolnost proti vlivům počasí (UV záření, teploty od -20 až do 50°C) Technické parametry luxusní zahradní sedací soupravy winsor Materiál Outdoorová textilie, hliníková konstrukce Barva nábytku Černá Barva polstrování Šedá Polstrování Ano + polštáře + 4 dekorativní polštářky Barva malých polštářků Modrá Počet kusů v sestavě 1x pohovka, 2x křeslo, 1x konferenční stolek Rozměry pohovka (ŠxHxV) 196cm x 92cm x 61cm Rozměry křeslo (ŠxHxV) 79cm x 90cm x 61cm Rozměry stolek (ŠxHxV) 130cm x 70cm x 30cm TIP: Pořiďte si k sedací soupravě i luxusní zahradní lehátko CHARLOTTE v přesně stejném designu

Biano.cz

Luxusní zahradní sedací souprava

89 900 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou materiály použité při výrobě této luxusní zahradní sedací soupravy WINSOR?

Luxusní zahradní sedací souprava WINSOR je vyrobena z prvotřídních materiálů, které zaručují vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

Jaký je design této zahradní sedací soupravy?

Luxusní zahradní sedací souprava WINSOR se pyšní krásným, čistým a nadčasovým designem, který dodá vaší zahradě eleganci.

Jaké pohodlí poskytuje tato sedací souprava?

Luxusní zahradní sedací souprava WINSOR je vybavena 15 cm vysokými podsedáky a polštáři s mezipolštáři, které garantují maximální komfort při sezení.

Jak spokojení jsou uživatelé s tímto produktem?

Uživatelé jsou s luxusní zahradní sedací soupravou WINSOR velmi spokojeni a ocení její kvalitu a pohodlí.

Luxusní zahradní sestava na posezení WINSOR

4.8

99 900 Kč 89 900 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty