Vyhledat

Nábytek pro venkovní posezení pro 7 osob, s pohovkou, křesly a vysokým jídelním stolem

Popis produktu

Obecné informace o luxusním setu nábytku REBECCA Set luxusního zahradního nábytku REBECCA na první pohled zaujme svými nadstandardními rozměry. Souprava nabídne posezení až pro 7 osob, což ocení především početné rodiny, nebo ti, kteří rádi pořádají různé oslavy, či posezení s přáteli. Hlavní výhodou tohoto setu luxusního zahradního nábytku je kombinace pohovky a křesel s vysokým jídelním stolem. Můžete ho tak využít jak k obědu, tak i pro následný odpočinek. Jídelní stůl je opatřen 5mm tvrzeným sklem. Pro maximální pohodlí pak na křeslech i pohovce naleznete luxusní 13cm vysoké podsedáky, polštáře jsou pak i v oblasti zad. Tento set zahradního nábytku je ve světle šedé barvě, polstrování pak v odstínu mocca. Z čeho je luxusní zahradní set vyroben Celá sestava je ručně vyplétána z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C. Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné mít sedací sestavu venku prakticky celoročně. Konstrukce veškerých našich produktů (kromě jídelních stolů) jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat. proč koupit luxusní zahradní set rebecca Luxusní provedení ručně proplétaného umělého ratanu kolem hliníkové konstrukce Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky Posezení až pro 7 osob Vysoký jídelní stůl Odolnost proti rozmarům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C) Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou) Technické parametry Luxusního setu rebecca Materiál Umělý ratan, hliníková konstrukce Barva nábytku Světle šedá Polstrování Ano Barva polstrování Mocca Počet kusů v sestavě 1x pohovka, 2x křeslo, 2x taburet, 1x jídelní stůl Rozměry pohovky (ŠxHxV) 194cm x 86cm x 80cm Rozměry křesla (ŠxHxV) 80cm x 86cm x 80cm Rozměry taburetu (ŠxHxV) 40cm x 40cm x 40cm Rozměry stolu (ŠxHxV) 140cm x 80cm x 70cm TIP: Pořiďte si zakrývací plachtu na zahradní set a zvyšte tak ještě více jeho životnost

Biano.cz

Luxusní zahradní nábytek - světlý - Rebecca II

53 900 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký materiál se používá při výrobě luxusního zahradního setu REBECCA?

Luxusní zahradní set REBECCA je vyroben z umělého ratanu a hliníkové konstrukce.

Pro kolik osob je určen luxusní zahradní set REBECCA?

Luxusní zahradní set REBECCA nabízí posezení až pro 7 osob.

Jaká je výhoda luxusního zahradního setu REBECCA?

Hlavní výhodou tohoto setu je kombinace pohovky a křesel s vysokým jídelním stolem, který je opatřen 5mm tvrzeným sklem.

Jaké jsou technické parametry luxusního zahradního setu REBECCA?

Materiál: Umělý ratan, hliníková konstrukce. Barva nábytku: Světle šedá. Polstrování: Ano. Barva polstrování: Mocca. Počet kusů v sestavě: 1x pohovka, 2x křeslo, 2x taburet, 1x jídelní stůl. Rozměry pohovky: 194cm x 86cm x 80cm. Rozměry křesla: 80cm x 86cm x 80cm. Rozměry taburetu: 40cm x 40cm x 40cm. Rozměry stolu: 140cm x 80cm x 70cm.

Jak jsou spokojení uživatelé s produktem?

Zpětná vazba od uživatelů je velmi pozitivní, kteří ocení především kvalitu, pohodlí a design tohoto luxusního zahradního setu.

Luxusní zahradní sada - osvětlená - REBECCA II

5

59 900 Kč 53 900 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty