Vyhledat

Vliesová tapeta s vinylovým povrchem přináší luxusní designy inspirované přírodou - ptáky, listy, květiny a metalické textury

Popis produktu

Kolekce tapet EMBELLISH - přichází s luxusními designy tapet inspirovanými přírodou ve spojení s hedvábnými textiliemi s výraznýcmi metalickýcmi texturami, které dodají vašemu interiéru luxus a styl. Tapety evokující brokátové tkaniny s hrubší texturou s metalickými vlákny, tapety s ptáky, květinami a tropickými listy, nebo neotřelý design tapet s efektem 3D - tato kolekce luxusních vliesových tapet s vinylovým povrchem vás nemůže nechat chladnými. Kolekce tapet WALLSTITCH - přichází s luxusními designy inspirovanými přírodou - tropické listy, květiny a ptáci – na tapetách dochází ke spojení hedvábné textilie a výrazných metalických textur, které dodají vašemu interiéru luxus a styl. Tapety se zajímavými geometrickými vzory vytvářejí efekt 3D a jsou vybarvené v zemitých odstínech. Protože na tapetách dochází ke spojení hedvábné textilie a výrazných metalických textur jsou opravdu jedinečné. Vliesové tapety na zeď se vyznačují dobrou prodyšností, mechanickou odolností a schopností zakrytí jemných prasklin. Pro aplikaci vliesových tapet jsou vhodné rovné stěny s vlhkostí ne vyšší než 0,8 %. Při lepení vliesových tapet se lepidlo nanáší přímo na podkladovou stěnu, na kterou se přikládají jednotlivé pruhy tapety. K lepení vliesových tapet použijte lepidlo na vliesové tapety, které naleznete v naší nabídce lepidel. Odstranění vliesových tapet je snadné a provádí se za sucha. Před tapetováním je vhodné každou stěnu napenetrovat. Penetrace sjednocuje savost podkladu a zvyšuje adhezi následných vrstev.

Biano.cz

Vliesová tapeta s vinylovým povrchem DE120015

549 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Design ID
Dostupnost Skladem
Vzory Listy, stromy
Symboly Lepidlem natírat stěnu
Šířka role - cm 53
Návin role - cm 1000
Prostřih - cm 64
Barva Zelená
Materiál Vinylové
Povrch Strukturovaný
Umístění Obývák

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je design kolekce tapet EMBELLISH?

Kolekce tapet EMBELLISH přichází s luxusními designy inspirovanými přírodou ve spojení s hedvábnými textiliemi a výraznými metalickými texturami.

Jaká je charakteristika tapet z kolekce WALLSTITCH?

Tapety z kolekce WALLSTITCH mají luxusní designy inspirované přírodou, včetně tropických listů, květin a ptáků, a vytvářejí efekt 3D s vybarvením v zemitých odstínech.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s tímto produktem?

Zatím nemáme dostupné informace o spokojenosti uživatelů s tímto produktem.

Luxusní tapeta z netkaného materiálu s povrchovou vrstvou z vinylu DE120015, Ptáci, listy, květiny, Obohacující, Stěnový šic, Design ID

4.2

1 099 Kč 549 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty