Vyhledat

Luxusní damaškové povlečení s antibakteriálními účinky a příjemným prostředím pro relaxaci, vyrobené z 100% přírodních materiálů

Popis produktu

Luxusní damaškové povlečení Růžový Sen Patří rozhodně mezi nejkvalitnější damaškové povlečení na českém trhu a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou, má antibakteriální účinky, navozuje příjemné prostředí pro dokonalou relaxaci. Z čeho je damaškové povlečení vyrobené? Jedná se o 100% přírodní a ekologický produkt a je vyrobené z 50% nejjemnější bavlněné příze ve vysoké kvalitě 60 NE a 50% Lyocelu. Látka je navíc zušlechtěna tzv. mercerováním, sanforizací a kalandrováním, což ve výsledku znamená vyšší pevnost, odolnost a delší životnost látky. K tisku se používají ekologické reaktivní barvy, protože probarví vlákno do hloubky a tím zaručují krásné zářivé odstíny a barevnou stálost i po mnoha praních. Před prvním použitím: Povlečení doporučujeme alespoň jednou až dvakrát vyprat na doporučovanou teplotu s příslušným pracím prostředkem, ideálně na dlouhý bavlněný program. Tím se odstraní zbytkové barvy a případné nečistoty z výroby. Péče o naše damaškové povlečení: Doporučujeme prát v pračce na 40°C - 60°C, vždy naruby a se zapnutým zipovým uzávěrem. Prací prostředky volte dle barvy povlečení. Povlečení sušte narovnané (nikdy však za rohy). Pokud sušíte v sušičce doporučujeme delší program s nízkou teplotou. Žehlete vždy naruby na vysoký stupeň (bavlna/len). Duležité upozornění: nikdy nepoužívejte bělidla, jejich používáním dochází k oslabení vláken a tím ke snížení životnosti materiálu a barev. Nedoporučujeme ani aviváž, protože její používání zabraňuje přirozeným vlastnostem přírodního materiálu, jako je schopnost absorpce nebo prodyšnost. Aviváž v podstatě obalí vlákna a tím znemožní látce ,,dýchat''. Co můžete od našeho damaškového povlečení očekávat? mimořádnou kvalitu a vysoký komfort hebkost, jemnost a přirozený lesk vzdušnost stálobarevnost praktické zapínání na zip dlouhodobou životnost maximální spokojenost :) Co můžete očekávat od nás? pomocnou ruku 7dní v týdnu prostřednictvím emailu či telefonu profesionalitu, ochotu a péči o vás

Biano.cz

Luxusní růžové damaškové povlečení: 140x220cm

2 900 Kč

Do obchodu

Parametry

Vyrobeno v České republice
Rozměr 140x220cm, 70x90cm
Materiál 50% Egyptská bavlna + 50% Lyocel
Zapínání zip
Žehlení není třeba
Praní 60°C
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou materiálové složení a vlastnosti damaškového povlečení Růžový Sen?

Damaškové povlečení je vyrobené z 50% nejjemnější bavlněné příze ve vysoké kvalitě 60 NE a 50% Lyocelu. Má antibakteriální účinky, je příjemné na pokožku a navozuje prostředí pro dokonalou relaxaci.

Jak se má damaškové povlečení péči?

Doporučuje se prát na 40°C - 60°C, naruby a se zapnutým zipovým uzávěrem. Žehlete vždy naruby na vysoký stupeň. Nedoporučuje se používat bělidla a aviváž.

Jaké vlastnosti a výhody nabízí damaškové povlečení Růžový Sen?

Damaškové povlečení nabízí mimořádnou kvalitu, vysoký komfort, hebkost, jemnost, přirozený lesk, vzdušnost, stálobarevnost a dlouhodobou životnost.

Jak jsou uživatelé spokojeni s produktem Luxusní damaškové povlečení Růžový Sen?

Naši zákazníci jsou maximálně spokojeni s naším damaškovým povlečením. Poskytujeme pomocnou ruku 7 dní v týdnu a vždy se staráme o naše zákazníky s profesionalitou a ochotou.

Luxusní růžový sen damaškové povlečení: 140x220cm, 70x90cm

4.5

Bohužel vyprodáno

Vyberte si z podobných produktů

Související kategorie a produkty