Vyhledat

Samolepka na zeď KTM ve světle oranžové barvě o velikosti 30x10cm vyrobená z kvalitní fólie s matným povrchem a životností 3-5 let

Popis produktu

Výroba a materiál Samolepky pro Vás vyrábíme z kvalitní fólie , která neobsahuje žádné toxické barvy . Mají matný povrch , takže vypadají skvěle a jsou viditelné ze všech úhlů. Výrobce garantuje životnost samolepky 3-5 let. Doprava Po telefonické dohodě nebo e-mailové komunikaci může být Vaše samolepka připravena k vyzvednutí již za 1 hodinu na výdejním místě v Praze. Neúčtujeme si nic za osobní odběr a také Vám nabízíme celou řadu možností dopravy, z nichž pro většinu platí, že i při nižší objednávce máte dopravu zcela zdarma . Další možnosti velikostí a variant Pokud chcete jiný rozměr samolepky, upravit grafiku nebo máte dokonce vlastní nápad na samolepku, neváhejte a napište nám na info@lepy.cz. Pošleme Vám obratem nacenění samolepky i případnou úpravu grafiky. Věříme, že budete s cenou a rychlostí výroby i odeslání zcela spokojeni. Lepení a odstranění ze zdi Součástí balení jsou detailní instrukce, jak nalepit samolepku na zeď. S tímto jednoduchým návodem to zvládne opravdu každý za pár minut. Samolepku lze nalepit také na jiné rovné povrchy, jako je například sklo, kov, plast či dřevo/nábytek. Při nalepení na zeď lze samolepku odstranit bez poškození omítky. Pokud má však zeď více nátěrů (řádově 4-6 a více), může být aplikace samolepky složitější a v případě jejího odstraňování je možné, že se část omítky sloupne spolu se samolepkou.

Biano.cz

Lepy.cz Samolepka na zeď KTM 30x10cm, světle oranžová

189 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Lepy.cz
Dostupnost Skladem
Velikost (šířka x výška) 30x10cm
Barevná varianta Světle oranžová

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je životnost samolepky na zeď?

Výrobce garantuje životnost samolepky 3-5 let.

Kde mohu vyzvednout samolepku na zeď?

Po telefonické dohodě nebo e-mailové komunikaci může být Vaše samolepka připravena k vyzvednutí již za 1 hodinu na výdejním místě v Praze.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s tímto produktem?

Jaká je spokojenost uživatelů s produktem?

KTM Samolepka na zeď - Velikost (rozměr): 30x10cm, Barevná varianta: Jasně oranžová

4.2

189 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty