Vyhledat

Samolepka na zeď Formule 1 - logo, černá, 40x10cm, matný povrch, životnost 3-5 let

Popis produktu

Výroba a materiál Samolepky pro Vás vyrábíme z kvalitní fólie , která neobsahuje žádné toxické barvy . Mají matný povrch , takže vypadají skvěle a jsou viditelné ze všech úhlů. Výrobce garantuje životnost samolepky 3-5 let. Doprava Po telefonické dohodě nebo e-mailové komunikaci může být Vaše samolepka připravena k vyzvednutí již za 1 hodinu na výdejním místě v Praze. Neúčtujeme si nic za osobní odběr a také Vám nabízíme celou řadu možností dopravy, z nichž pro většinu platí, že i při nižší objednávce máte dopravu zcela zdarma . Další možnosti velikostí a variant Pokud chcete jiný rozměr samolepky, upravit grafiku nebo máte dokonce vlastní nápad na samolepku, neváhejte a napište nám na info@lepy.cz. Pošleme Vám obratem nacenění samolepky i případnou úpravu grafiky. Věříme, že budete s cenou a rychlostí výroby i odeslání zcela spokojeni. Lepení a odstranění ze zdi Součástí balení jsou detailní instrukce, jak nalepit samolepku na zeď. S tímto jednoduchým návodem to zvládne opravdu každý za pár minut. Samolepku lze nalepit také na jiné rovné povrchy, jako je například sklo, kov, plast či dřevo/nábytek. Při nalepení na zeď lze samolepku odstranit bez poškození omítky. Pokud má však zeď více nátěrů (řádově 4-6 a více), může být aplikace samolepky složitější a v případě jejího odstraňování je možné, že se část omítky sloupne spolu se samolepkou.

Biano.cz

Lepy.cz Samolepka na zeď Formule 1 - logo (40x10cm)

189 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Lepy.cz
Dostupnost Skladem
Velikost (šířka x výška) 40x10cm
Barevná varianta Černá

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je životnost této samolepky na zeď?

Výrobce garantuje životnost samolepky 3-5 let.

Jak rychle mohu mít samolepku k dispozici?

Po telefonické dohodě nebo e-mailové komunikaci může být samolepka připravena k vyzvednutí již za 1 hodinu na výdejním místě v Praze.

Jaká je kvalita materiálu, ze kterého je samolepka vyrobena?

Samolepky jsou vyráběny z kvalitní fólie bez toxických barev a mají matný povrch, což zajišťuje skvělý vzhled a viditelnost ze všech úhlů.

Samolepka na stěnu F1 - emblém Rozměry (šířka x výška): 40x10cm, Barevná varianta: Černá

4

189 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty