Vyhledat

Podnožka ELI Béžová - originální model kompletně provedený z textilie s dřevěnými nožkami a vysoce kvalitní PUR pěnou T30

Popis produktu

Podnožka ELI Béžová Podnožka ELI je originální model kompletně provedený z textilie. Ukázkově se prezentuje společně s pohovkou Eli či křeslem Eli z naší nabídky. Popis: dřevěné nožky vysoce kvalitní PUR pěna T30 konstrukce ze dřeva a dřevotřísky Látka Soro – velur ze 100 % polyesteru s viditelnou strukturou vazby. Látka je měkká na dotek, ale neroztahuje se. Dosáhla také výborného výsledku v Martindale-testu, a to až 100 000 cyklů. Znamená to, že je odolná vůči otěru a po několik let používání se nebude odírat. Látky s tímto výsledkem testu jsou zařazeny mezi textilie určené do objektů občanské vybavenosti a veřejných služeb jako např. do autobusů. Jsou schopny vyhovět vysoké frekvenci používání. Textilie Soro splňuje požadavky Reach se zárukou absence škodlivých chemikálií. Výrobce doporučuje chemické čištění, praní i žehlení při nízkých teplotách. K údržbě látky se nesmí používat prostředky na bázi chlóru a alkoholu. Rozměry podnožky: Šířka: 46 cm Výška: 43 cm Hloubka: 46 cm Nosnost: do 140 kg Rozměry křesla: Šířka: 84 cm Výška: 100 cm Hloubka: 85 cm Nosnost: 200kg Dostání v mnoha barvách Podnožka ELI ukázkově se prezentuje společně s pohovkou Eli či křeslem Eli z naší nabídky.

Biano.cz

Křeslo Ušák Eli + Béžová podnožka

5 890 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem
Cena před slevou 11780

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je spokojenost uživatelů s tímto produktem?

Naši zákazníci jsou s tímto produktem velmi spokojeni. Křeslo Ušák ELI a Podnožka Béžová jsou oblíbené pro svou pohodlnost a kvalitu.

Jaké jsou vlastnosti podnožky ELI Béžová?

Podnožka ELI Béžová je vyrobena z kvalitní textilie a má dřevěné nožky. Její látka je měkká na dotek a neztahuje se.

Jaké jsou hlavní výhody křesla Ušák ELI + Podnožka Béžová?

Křeslo Ušák ELI + Podnožka Béžová nabízí vysokou kvalitu, pohodlné posezení a stylový design. Je ideální volbou pro relaxaci a odpočinek.

Křeslo Ušák ELI + Podnožka Písková

4.2

5 890 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty