Vyhledat

Dětské pískoviště s lavičkami vyrobené z kvalitního borovicového dřeva, s bezpečnými obroušenými hranami a impregnací pro odolnost vůči povětrnostním vlivům, včetně praktického krytu proměnitelného v lavičky na sezení

Popis produktu

Pískoviště je vyrobeno z kvalitního suchého borovicového dřeva. Jeho kvalitního zpracování s důrazem na bezpečnost dětí si lze všimnout na pečlivě obroušených hranách. Pro větší odolnost vůči povětrnostním vlivům je pískoviště ošetřeno impregnací. Praktickou součástí pískoviště je kryt, který můžete proměnit i v lavičky na sezení. Součástí balení je také netkaná textilie, která slouží jako podklad pro pískoviště a zabraňuje prorůstání trávy. Snadnou montáž zajišťují předvrtané otvory s přiloženým návodem a nůžkami v balení. Specifikace: Rozměry: 20 cm x 120 cm x 120 cm (V × Š × H) Materiál: Dřevo Materiál: Borovicové dřevo, vysušené a ošetřené Obsah balení: desky, šrouby a panty, látka, návod k montáži Výrobek je třeba složit

Biano.cz

Impregnované pískoviště s lavičkami

1 689 Kč

Do obchodu

Parametry

Materiál Dřevo
Dostupnost Skladem
Barva Přírodní

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jak dlouho vydrží impregnace na pískovišti?

Impregnace pískoviště zajišťuje větší odolnost vůči povětrnostním vlivům, ale doba její účinnosti závisí na konkrétních podmínkách prostředí a intenzitě používání.

Jaké jsou rozměry pískoviště a laviček?

Rozměry pískoviště s lavičkami jsou specifikovány v popisu produktu, aby se zajistilo, že se vejdou do dostupného prostoru a poskytnou dětem dostatek místa na hraní.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s tímto produktem?

Zákazníci jsou s impregnovaným dětským pískovištěm s lavičkami obvykle spokojeni, protože je vyrobeno z kvalitního dřeva, má pečlivě obroušené hrany a praktický kryt, který lze přeměnit na lavičky.

Impregnované dětské pískoviště se sedátky

4

1 689 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty