Vyhledat

Ergonomická herní židle s černobílým designem a nastavitelným sklonem opěradla pro pohodlné a zdravé sezení

Popis produktu

Židle HC-1004 je originální a má jedinečný design. Židle zaručí pohodlí nejen při dlouhých herních seancích, ale skvěle poslouží i při dlouhých hodinách práce u počítače. Kombinace osvědčených řešení, jako je mechanismus umožňující plynulé nastavení sklonu opěradla. Především však zajišťuje správné polohování celého těla se zvláštním důrazem na páteř. Kolečka zajišťují stabilitu i tichý a bezpečný chod po podlaze. Vlastnosti židle: Ergonomická herní židle s originálním stylovým sedákem. Pohodlné, měkké, čalouněné područky s HDPL ekokůží. Vysoce kvalitní ekokůže HDPL je odolná a snadno se čistí. Židle je navržena tak, aby zajišťovala správnou polohu zad Podpora krčních svalů a krční páteře Dva nastavitelné polštáře: bederní a krční Polštáře na zip s vyměnitelnou výplní Výplň tvoří kombinace termoelastické pěny nejvyšší kvality Funkce, která umožňuje plynulé nastavení opěradla židle Plynule nastavitelná výška sedáku Polyuretanová gumová kolečka Vysoká kvalita a pozornost věnovaná detailům Jedná se o křeslo sestávající z mnoha propracovaných detailů, kde konečným výsledkem je nejvyšší uživatelský komfort. Křeslo HC-1004 v sobě spojuje praktičnost kvalitních látek s nevšední barvou a originálními detaily jako bederní polštář nebo pohodlné měkké čalouněné područky. Plné ovládání vždy po ruce Plynulé nastavení sklonu opěradla pomocí páčky umístěné pod opěradlem je osvědčeným řešením, které vám umožní zvolit si tu nejpohodlnější polohu pro hodiny učení nebo zábavy - stačí použít páčku pod sedákem. Židle HC - 1004 se postará o všechny následující funkce: optimální polohu celého těla Podpora hlavy a krčních svalů Podpora zad Správná poloha páteře Pohodlná opora pro ruce a paže Pohodlná opora stehen a nohou Specifikace: Barva : černá, bílá Maximální hmotnost uživatele: 120 kg Doporučená výška uživatele: od 150 cm do 175 cm (rozměry židle viz galerie) Hmotnost židle: 14 kg

Biano.cz

Herní židle HC-1004 černobílá

3 059 Kč

Do obchodu

Parametry

Barva Bílá
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s herní židlí HC-1004 černobílá?

Uživatelé jsou s herní židlí HC-1004 černobílá velmi spokojeni a ocení její pohodlné polohování a design.

Jaká je hlavní výhoda herní židle HC-1004 černobílá?

Hlavní výhodou herní židle HC-1004 černobílá je její schopnost správně polohovat celé tělo a poskytovat pohodlí při dlouhých herních seancích i pracovních hodinách u počítače.

Jaký je mechanismus herní židle HC-1004 černobílá?

Herní židle HC-1004 černobílá je vybavena mechanismem umožňujícím plynulé nastavení sklonu opěradla, což přispívá k vyššímu komfortu při používání.

Herní křeslo HC-1004 monochromatické

4.8

3 059 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty