Vyhledat

Herní židle HC-1003 LED RGB bílá - Pohodlná židle s jedinečným designem ideální pro dlouhé herní seance i práci u počítače

Popis produktu

Židle HC-1003 je originální a má jedinečný design. Židle zaručí pohodlí nejen při dlouhých herních seancích, ale skvěle poslouží i při dlouhých hodinách práce u počítače. Kombinace osvědčených řešení, jako je mechanismus umožňující plynulé nastavení sklonu opěradla. Především však zajišťuje správné polohování celého těla se zvláštním důrazem na páteř. Kolečka zajišťují stabilitu i tichý a bezpečný chod po podlaze. Podsvícení lze napájet z powerbanky nebo 5V USB adaptéru. Vlastnosti židle: Židle je vybavena podsvícením, které je součástí balení: Ergonomická herní židle s originálním stylovým sedákem. Pohodlné, měkké, polstrované područky s HDPL ekokůží Vysoce kvalitní ekokůže HDPL je odolná a snadno se čistí Židle je navržena tak, aby zajišťovala správnou polohu zad Podpora krčních svalů a krční páteře Dva nastavitelné polštáře: bederní a krční Polštáře na zip s vyměnitelnou výplní Výplň tvoří kombinace termoelastické pěny nejvyšší kvality Funkce, která umožňuje plynulé nastavení opěradla židle Plynule nastavitelná výška sedáku Polyuretanová gumová kolečka Vysoká kvalita a pozornost věnovaná detailům Jedná se o křeslo sestávající z mnoha propracovaných detailů, kde konečným výsledkem je nejvyšší uživatelský komfort. Křeslo HC-1003 v sobě spojuje praktičnost kvalitních látek s nevšední barvou a originálními detaily jako bederní polštář nebo pohodlné měkké čalouněné područky. Plné ovládání vždy po ruce Plynulé nastavení sklonu opěradla pomocí páčky umístěné pod opěradlem je osvědčeným řešením, které vám umožní zvolit si tu nejpohodlnější polohu pro hodiny učení nebo zábavy - stačí použít páčku pod sedákem. Židle HC - 1003 se postará o všechny následující funkce: Optimální polohu celého těla Podpora hlavy a krčních svalů Podpora zad Správná poloha páteře Pohodlná opora pro ruce a paže Pohodlná opora stehen a nohou Specifikace: Barva: bílá Maximální hmotnost uživatele: 120 kg Hmotnost židle: 14 kg Powerbanka ani napájecí adaptér nejsou součástí dodávky.

Biano.cz

Herní židle HC-1003 s LED RGB bílou

4 009 Kč

Do obchodu

Parametry

Barva Bílá
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je spokojenost uživatelů s tímto produktem?

Uživatelé jsou s touto herní židlí HC-1003 LED RGB bílá velmi spokojeni. Její originální design a pohodlí při dlouhých herních seancích či práci u počítače jsou vysoce hodnoceny.

Jaký je unikátní design této herní židle HC-1003 LED RGB bílá?

Tato herní židle HC-1003 LED RGB bílá má jedinečný design, který zaručuje pohodlí při dlouhých herních seancích a práci u počítače. Kombinace osvědčených řešení a mechanismus umožňující plynulé nastavení sklonu opěradla jsou jejími významnými vlastnostmi.

Proč je správné polohování těla důležité při herním sezení?

Správné polohování celého těla je u herní židle HC-1003 LED RGB bílá zajištěno s důrazem na páteř. To je důležité pro udržení pohodlí a prevenci možných problémů s páteří při dlouhých herních seancích.

Herní křeslo HC-1003 Svitící RGB bílé

4.1

4 009 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty