Vyhledat

Bílá varná konvice Hario Smart G s unikátním designem a husím krkem pro plnou kontrolu nad naléváním vody

Popis produktu

Hario Smart G konvice je nejlepší přítel domácího baristy ve formě praktické konvice pro vaření vody. Co je na této konvici unikátní? Husí krk - Speciálně navržená hubice umožňuje plnou kontrolu nad naléváním, takže máte vliv na tempo a směr proudu vody. Díky minimalistickému a průmyslovému designu a přesnosti lití vyniká Smart G z běžných konvic. Místo pro teploměr - Víko má malý otvor, který umožňuje do něj umístit teploměr. Navíc jsou ještě otvory v rukojeti, které slouží k uložení teploměru, když se nepoužívá. Ale pozor, teploměr není součástí dodávky. Varné desky - Tato konvice se může používat na všechny typy varných desek (indukce, plyn, elektrická, a pod.) Pohodlná a odolná - konvice Smart G s designem ze solidní nerezové oceli a plastovými prvky bude vaším kamarádem po celá léta. Kolem rukojeti má silikonový obal, který chrání vaše ruce před horkým povrchem . Díky její preciznosti je především užitečná na přípravu alternativních káv jako je například přípava v dripperu, chemexu nebo aeropressu. Kapacita: 1,4 l Praktická kapacita: 1 l

Biano.cz

Hario Smart G - bílá konvice 1,4 l

1 490 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Hario
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je unikátní prvek této Hario Smart G konvice?

Unikátním prvkem této konvice je speciálně navržená hubice s husím krkem, která umožňuje plnou kontrolu nad naléváním vody.

Jak se Hario Smart G konvice odlišuje od běžných konvic?

Hario Smart G konvice se vyznačuje minimalistickým a průmyslovým designem, přesností lití a možností ovlivňovat tempo a směr proudu vody díky speciální hubici.

Jak jsou uživatelé spokojeni s touto Hario Smart G konvicí?

Spokojenost uživatelů s touto konvicí je vysoká, díky jejímu praktickému designu a plné kontrole nad naléváním vody.

Hario Chytrá G - bílá rychlovarná konvice 1,4 l

4.7

1 490 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty