Vyhledat

Kovový věšák s chromovým povrchem a dvěma háčky pro pověšení svršků

Popis produktu

Nábytkový věšák Antonio chrom od výrobce Gamet Kovový věšák vhodný k umístění kamkoliv do interiéru. Své uplatnění nalezne zejména na nábytku nebo na nábytkových sestavách v předsíních, aulách, vstupech do obytných prostor, ale i šatnách a šatních stěnách. Správný výběr věšáku z pohledu jeho vzhledu a provedení skvěle plní jak praktickou, tak i estetickou funkci a dotváří celkový dojem místnosti, ve které je použit. malý kovový věšák v povrchu chrom originální tvar s dvěma háčky pro pověšení svršků jako jsou bundy, kabáty či kabelky pro dokonalý vzhled slaďte barvu aplikovaných vrutů/šroubků s barvou věšáku montáž na laminátovou desku, dřevěný podklad nebo jiný plošný materiál, kde lze věšák bez problémů připevnit, popřípadě přímo na stěnu (do stěny je potřeba instalovat hmoždinky) vruty/šroubky se aplikují z přední strany věšáku Co potřebujete k montáží věšáku: AKU šroubovák Vrták Tužku Metr Úhelník (to vše pokud nemáte předvrtány otvory) Pokud však máte předvrtáno stačí Vám Křížový BIT k vrtačce, nebo křížový šroubovák

Biano.cz

Věšák Antonio - chrom lesklý

26 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Gamet
Dostupnost Skladem
Barva/Provedení chrom
Typ montáže věšáku přední
Typ nástěnné
Materiál kov
Délka 56
Výška 30
Šířka 30

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je povrch věšáku Antonio chrom od Gamet?

Věšák Antonio chrom má lesklý povrch.

Kde se věšák Antonio chrom hodí použít?

Věšák Antonio chrom je vhodný pro umístění do interiéru, zejména na nábytku nebo na nábytkových sestavách v předsíních, aulách, vstupech do obytných prostor, šatnách a šatních stěnách.

Jak se montuje věšák Antonio chrom?

Věšák Antonio chrom se montuje pomocí AKU šroubováku, vrtáku, tužky, metru a úhelníku. Při montáži na laminátovou desku, dřevěný podklad nebo jiný plošný materiál se věšák připevňuje vruty nebo šroubky z přední strany věšáku.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s věšákem Antonio chrom?

Uživatelé jsou s věšákem Antonio chrom velmi spokojeni.

Věšák Antonio chrom lesk

4.4

26 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty