Vyhledat

Stylový nerezák s patentním víčkem pro horké nápoje od australské firmy Frank Green

Popis produktu

Frank Green Ceramic 295 ml: Stylový nerezák, co myslí na přírodu Australská firma Frank Green se zabývá tvorbou všemožných nádob na horké nápoje, nicméně nejvíce proslula svými ikonickými termohrnky s patentním víčkem . ?Válcovité krasavce vyrábí Australané v několika barevných kombinacích a kromě osobitého zevnějšku vám přináší také skvělou funkčnost a požitek z pití. Kvalita pro roky skvělých take-away Frank Green si za hlavní cíl uložili co nejvíce snížit spotřebu jednorázových kelímků . Jejich snaha se promítla tak hlavně do vysoce kvalitních produktů, které s vámi stráví dlouhá léta kávového objevování. ?️ Termohrnek je vyrobený z výborné nerezové oceli, která se ve třech vrstvách vyplněných vakuem stará o stálou teplotu vaší kávy. Hrnku vévodí patentní plastové víčko s cvakacím otevíracím mechanismem. ? Čistá chuť kávy na jedno cvaknutí Po prvním odšroubování víka vás čeká netradičně bílý interiér: na rozdíl od většiny nerez termohrnků totiž Australané potáhli ten svůj tenkou keramickou vrstvou . Ta má na starost nevpustit do kávy žádné nežádoucí chutě, takže budete mít pocit, jako když pijete z porcelánu po babičce, ať už jste s frankem kdekoliv. ☕ Aby těsnění a otevírání hrnku fungovalo dokonale, nechte kávu trochu zchladit, než hrnek zavíčkujete. O teplotu nepřijdete, nerezák udrží kávu v teple několik hodin . Frank Green Ceramic byl stvořený k cestování , takže se ho určitě nemusíte bát ho hodit do kabelky nebo batohu – víčko se postará o jejich sucho. ? Až se budete chtít ke kávě vrátit, jednoduše klikněte na tlačítko na vrchu víčka (jde to dobře i jednou rukou) a stejně tak potom franka i zavřete. Víčko navíc můžete bez obav prohnat myčkou. Designový šampión Design hrnku frank green je opravdu netradiční, a tak se není čemu divit, že za něj jeho stvořitelé posbírali celou řadu ocenění . ? Je dostupný snad ve všech barvách duhy a tenhle konkrétní frank vám udělá radost svým elegantním růžovým odstínem . Kdybyste přeci jen zatoužili po jeho face liftu ?, můžete mu klidně dopřát nové víčko a kombinovat barvy dle svého gusta. Třešničkou na hrnkovém dortu budiž, že se vám frank vejde do většiny držáků na hrnky , takže vám může asistovat i u motoristických putování. Podívejte se, jak poskládat víčko franka po důkladné očistě. *Víčko termohrnku Frank Green Ceramic je celé plastové se silikonovým těsněním.

Biano.cz

Frank Green keramická 295 ml nerez - zarůžovělá

799 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Frank Green
Dostupnost Skladem
Nejprodávanější produkt 1

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s tímto produktem?

Uživatelé jsou s tímto produktem velmi spokojeni. Jeho kvalita a funkčnost jsou vysoce hodnoceny.

Jak dlouho vydrží tento termohrnec?

Termohrnec Frank Green Ceramic 295 ml je vyroben z kvalitních materiálů a je navržen tak, aby vydržel po řadu let používání.

Jaký je hlavní cíl firmy Frank Green při výrobě tohoto produktu?

Hlavním cílem firmy Frank Green je snížit spotřebu jednorázových kelímků a nabídnout uživatelům kvalitní a stylový termohrnec.

Frank Green Keramická 295 ml nerezová - zarůžovělá

4

799 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty