Vyhledat

Francouzské bavlněné povlečení Renforcé s květinovým vzorem o rozměrech 220×200/70×90 cm - jemné a příjemné na dotek, které vám připomene Šípkovou Růženku

Popis produktu

V tomhle francouzském povlečení se budete cítít jako Šípková Růženka, a to nejen díky vzoru, ale také díky bezkonkurenční jemnosti renforcé bavlny. Tenhle materiál je tak příjemný na dotek, že ho ráno nebudete chtít opouštět. Proč zrovna renforcé bavlněné povlečení? Protože je to láska na první dotek. Jemné, ale odolné. Kombinace toho nejlepšího. Tenhle 100% přírodní materiál zvládne časté praní a sušení. Navíc je prodyšný, měkký. Spí se v něm (doslova) jako v bavlnce. Zapínání na zip vám zase ušetří nervy během pravidelného převlékání. Tohle je přesně ten odpočinek, který si tak moc zasloužíte. Tak dobrou noc. Povlečení je opatřeno certifikátem kvality Öeko-Tex Standard 100, který zaručuje stálost barev i rozměrů. Zároveň garantuje absenci jakýchkoliv zdraví nebezpečných látek. Materiál: 100% bavlna Rozměry: 2 polštáře 70 × 90 cm Velká přikrývka 220 × 200 cm Doporučená údržba: před prvním použitím povlečení vyperte po rubu při teplotě 40 °C. perte samostatně po rubu v nepřeplněné pračce a bez optických zesvětlovačů po vyprání ihned povlečení vytáhněte z pračky a vyvěste žehlete dle instrukcí na štítku Podrobný návod jak pečovat o povlečení naleznete zde.

Biano.cz

Francouzské bavlněné povlečení - Květinky 220×200/70×90 cm

799 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce MKLuzkoviny.cz
Rozměr přikrývky 220 × 200 cm
Dostupnost Skladem
Cena před slevou 959

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Proč je renforcé bavlněné povlečení ideální volbou?

Renforcé bavlněné povlečení je vyrobeno z jemné bavlny, která je velmi příjemná na dotek a zaručuje vám pohodlný spánek.

Jaké jsou vlastnosti francouzského bavlněného povlečení Renforcé?

Francouzské bavlněné povlečení Renforcé je nejen krásné díky svému vzoru, ale také velmi jemné na dotek, díky čemuž se budete cítit jako Šípková Růženka.

Jak jsou uživatelé spokojeni s tímto produktem?

Uživatelé jsou s francouzským bavlněným povlečením Renforcé velmi spokojeni, jelikož je velmi příjemné na dotek a zaručuje jim pohodlný spánek.

Francouzská bavlněná přikrývka Renforcé – Květiny 220×200/70×90 cm

4.2

1 199 Kč 799 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty