Vyhledat

Dřezová baterie s ohebným výtokem, černá - Ferro

Popis produktu

Dřezová baterie Ferro ZUMBA NERO BZA4BLB - Elegantní a funkční

Představujeme vám dřezovou baterii Ferro ZUMBA NERO BZA4BLB, která je nejenom stylová, ale také velmi praktická. Tato stojánková baterie je navržena s ohledem na vaše potřeby a pohodlí při používání.

S jejím ohebným výtokem můžete snadno přizpůsobit směr vody podle vašich potřeb. Všechny viditelné prvky jsou elegantně černé, což dodá vaší kuchyni moderní vzhled. Baterie je vybavena keramickou kartuší a sestavou s jedním otvorem, která zajišťuje spolehlivou a plynulou regulaci průtoku vody.

Flexibilní výtok vám umožňuje libovolné tvarování, a to díky prodloužení výtoku ze 130 mm na až 390 mm. Výšku výtoku lze nastavit od 230 mm do 456 mm, což vám poskytuje dostatečný prostor pro mytí nádobí i velkých hrnců. Regulátor průtoku M22x1 a pružné spoje G3/8 – M10x1 zajišťují snadnou instalaci a kompatibilitu s vaším dřezem.

S dřezovou baterií Ferro ZUMBA NERO BZA4BLB získáte nejenom kvalitní a funkční produkt, ale také stylový doplněk do vaší kuchyně. Užijte si jednoduchost a pohodlí při každodenním mytí nádobí s touto vynikající dřezovou baterií od Ferro.

Biano.cz

Ferro Zumba Nero BZA4BLB - černá dřezová baterie

1 394 Kč

Do obchodu

Parametry

Hmotnost 2kg
Výrobce Ferro
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou možnosti tvarování výtoku u dřezové baterie Ferro ZUMBA NERO BZA4BLB?

Dřezová baterie Ferro ZUMBA NERO BZA4BLB umožňuje libovolné tvarování výtoku, díky čemuž je možné upravit délku výtoku až na 390 mm.

Jaké jsou rozměry výtoku u dřezové baterie Ferro ZUMBA NERO BZA4BLB?

Výtok této dřezové baterie může být nastaven v rozmezí výšky od 230 mm do 456 mm a délky od 130 mm do 390 mm.

Jaká je spokojenost uživatelů s dřezovou baterií Ferro ZUMBA NERO BZA4BLB?

Spokojenost uživatelů s touto dřezovou baterií je velmi vysoká, díky jejímu atraktivnímu designu a všestranným možnostem tvarování výtoku.

Ferro ČERNÁ Dřezová Baterie ZUMBA NERO BZA4BLB

4.3

1 394 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty