Vyhledat

Kvalitní kastrol z vícevrstvé nerezové oceli s nerezovou poklicí o průměru 24 cm a objemu 5,5 l za 3499 Kč

Popis produktu

Kvalitní kastrol pro vaření z vícevrstvé nerezové oceli s nerezovou poklicí je ideálním pomocníkem ve vaší kuchyni. S průměrem 24 cm a objemem 5,5 l vám poskytne dostatek prostoru pro přípravu chutných jídel.

Tento kastrol je vyroben českým výrobcem nádobí, který se specializuje na výrobu vícevrstvého a designového nádobí s vynikajícími tepelnými vlastnostmi. Díky vícevrstvé konstrukci z nerezové oceli zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a rychlé zahřátí potravin. To vám umožní ušetřit čas a energii při vaření.

S nerezovou poklicí lze jednoduše uchovávat teplo a udržet tak jídlo dlouho teplé. Kastrol je vybaven ergonomickými rukojetmi, které zajišťují pohodlné a bezpečné manipulování s ním. Navíc je snadno čistitelný a odolný vůči poškrábání.

Pořiďte si tento kvalitní kastrol a vychutnejte si přípravu vynikajících pokrmů s lehkostí a radostí. Bude skvělým doplňkem vaší kuchyně a usnadní vám vaření každý den. Objednejte si ho ještě dnes za atraktivní cenu 3499 Kč.

Biano.cz

Fabini kastrol 24 cm nerezová ocel

2 399 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Lucca 2.0
Dostupnost Skladem
Cena před slevou 2449

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou tepelné vlastnosti kastrolu Fabini z vícevrstvé nerezové oceli s nerezovou poklicí Ø 24 cm (5,5 l)?

Kastrol Fabini je vyroben z vícevrstvé nerezové oceli, která má skvělé tepelné vlastnosti, díky nimž se jídlo rovnoměrně vaří a udržuje teplotu déle.

Proč si vybrat kastrol Fabini od českého výrobce nádobí?

Kastrol Fabini je vyroben českým výrobcem nádobí s dlouholetou tradicí. Nabízíme kvalitní nádobí s designem a skvělými tepelnými vlastnostmi.

Jak jsou uživatelé spokojeni s produktem Fabini Kastrol z vícevrstvé nerezové oceli s nerezovou poklicí Ø 24 cm (5,5 l)?

Naši zákazníci jsou s kastrolem Fabini velmi spokojeni. Vysoko hodnotí jeho kvalitu, tepelné vlastnosti a design.

Kastrol Fabini z vícevrstvé nerezové oceli s nerezovou poklicí o průměru 24 cm (5,5 l)

4.6

3 499 Kč 2 399 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty