Vyhledat

Jídelní židle pro děti s funkcí 2v1 - nastavitelná a snadno přeměnitelná na nízkou židličku se stolkem

Popis produktu

DĚTSKÁ JÍDELNÍ ŽIDLE 2V1 Skvělá nastavitelná funkční jídelní židlička pro děti, kterou snadno za pár sekund přeměníte na nízkou židličku se stolkem. VLASTNOSTI Speciálně navržená konstrukce zajistí, že jídelní židli za pár sekund proměníte na menší židli se stolkem Vysoká židle je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů Jednoduché čištění: měkký potah sedačky lze volně sejmout Dětská židle je bezpečná: bezpečnost dítěte zajišťují 5-bodové bezpečnostní pásy a blokáda proti sesmeknutí. Díky velkým plastovým podložkám na nohou je židle velmi stabilní Nohy a podnožku snadno odšroubujete, díky čemuž se změní na nížší křeslo Dětská jídelní židle je bezpečná a pohodlná Nohy židle mají pogumované nožičky , které zabraňují pohybu židle Pogumované nožičky chrání podlahu před poškrábáním Snadná údržba - stolek lze odpojit a omýt pod tekoucí vodou Dětská židle umožňuje dětem sedět u stolu spolu s dospělými, díky čemuž od prvních měsíců pozoruje a učí se správné chování. Verze pro více nezávislé dětí. Díky funkčnímu stolu bude vaše dítě využívat stolek nejen k jídlu, ale i zábavu na malování či kreslení. ROZMĚRY Výška: 92 cm Šířka: 77 cm Hloubka: 62 cm

Biano.cz

Ecotoys Dětská jídelní židle 2v1 Rose

1 667 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce ECOTOYS
Dostupnost Skladem
Cena před slevou 1860

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou vlastnosti dětské jídelní židle ECOTOYS 2v1 Rose?

Dětská jídelní židle ECOTOYS 2v1 Rose má speciálně navrženou konstrukci, která umožňuje přeměnu na menší židli se stolkem. Je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a je bezpečná díky 5-bodovým bezpečnostním pásům a blokádě proti sesmeknutí.

Jaká je stabilita dětské jídelní židle ECOTOYS 2v1 Rose?

Díky velkým plastovým podložkám na nohou je židle velmi stabilní. Nohy a podnožku lze snadno odšroubovat, čímž se změní na nížší křeslo.

Jaký je účel dětské jídelní židle ECOTOYS 2v1 Rose?

Dětská jídelní židle ECOTOYS 2v1 Rose umožňuje dětem sedět u stolu spolu s dospělými, což podporuje jejich pozorování a učení se správného chování. Je vhodná i pro více nezávislé děti.

ECOTOYS Dětská židle pro stolování 2v1 Růžová

4.5

1 860 Kč 1 667 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty