Vyhledat

Dřevěná mandala na zeď ZDRAVÍ s barevným vzorem ořech a rozměry Ø 20 cm

Popis produktu

Dřevěná mandala na zeď ZDRAVÍ Ať už mandalu Zdraví věnujete svým blízkým nebo si ji vystavíte ve svém domově, její design bude přinášet jak harmonii, tak i radost. Dřevěná mandala je vyráběná z kvalitní dřevovláknité desky s vysokou hustotou a můžete si vybrat hned z několik barevných dekorů a velikostí. Doplňující informace k dřevěné mandale: na výběr z několika velikostí široká škála barev přizpůsobená barevným trendům nábytku jednoduché uchycení na zeď vyrobeno v Čechách s ohledem na životní prostředí Bližší informace o materiálech, které používáme naleznete na Materiály, které používáme . Uchycení na zeď: Veškeré dřevěné dekorace na zeď a více dílné obrazy jsou ze zadní strany opatřeny lepícími částmi, které zaručí kvalitní přilepení na omítku či jiný povrchový materiál. Upozorňujeme však, že lepicí páska je velmi přilnavá a může dojít k poškození omítky po odlepení dekorace. Volte tedy místo nalepení pečlivě a před samotným nalepením vyzkoušejte, zdali zvolená dekorace je vhodně umístěna. Pokud volíte větší velikost produktu, doporučujeme připevnit dekoraci na zeď pomocí hřebíčku. Jakou velikost dřevěného obrazu vybrat: Zjistěte více o významu mandal v našem článku: Význam mandaly

Biano.cz

Dřevěná mandala na zeď - Ø 20 cm

320 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce dřevo života
Dostupnost Skladem
Rozměry Ø 20
Barevný vzor Ořech
Dostupné rozměry (Ø-cm) 20, 40, 60, 80, 95
Materiál Dřevovláknitá deska s vysokou hustotou
Tloušťka 3 mm

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je materiál, ze kterého je dřevěná mandala vyrobena?

Dřevěná mandala je vyrobena z kvalitní dřevovláknité desky s vysokou hustotou.

Jaký je způsob uchycení dřevěné mandaly na zeď?

Dřevěné dekorace na zeď jsou vybaveny lepícími částmi na zadní straně, které zaručí kvalitní přilepení na omítku či jiný povrchový materiál.

Jaká je škála barev a velikostí, ze kterých si mohu vybrat?

Dřevěná mandala je dostupná v několika barevných dekorech a velikostech, aby vyhovovala různým preferencím a trendům v nábytku.

Dřevěná mandala na zeď - Ořechový vzor, průměr 20 cm

4.7

320 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty