Vyhledat

Polohovací zahradní křeslo s hliníkovou konstrukcí a stříbrným výpletem

Popis produktu

Polohovací zahradní křeslo ACTIVE je vyrobeno z bezúdržbových materiálů. Pevná hliníková konstrukce v antracitové barvě je doplněna výpletem z kvalitní umělé textilie v barvě stříbrné káro. 7-stupňový polohovací systém opěrky zaručí maximálně komfortní odpočinek. Zahradní polohovací křeslo ACTIVE značky DOPPLER je svou jednoduchou a čistou linií nenáročné na manipulaci při rozkládání a skládání křesla. Nevyžaduje velké skladové plochy ve složeném stavu. Křeslo ACTIVE je pro své výborné vlastnosti zcela bezúdržbové, odolné povětrnostním vlivům. Výška celkem: 1120, Výška sedací části: 420, Výška područek: 650, Šířka celkem: 450, Hloubka celkem: 460, Nosnost: 120, Materiál: hliník + textilie, Barva: antracit, Stohovatelnost: ne, Polohovatelnost: ano (7 poloh), Možnost složení: ano

Biano.cz

Hliníkové křeslo ACTIVE

2 390 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce DOPPLER
Dostupnost Skladem
Udržitelné materiály ano
Uložení Skládací
Typ Polohovatelná
Materiál Kov
Barvy černá

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou výhody polohovacího zahradního křesla ACTIVE?

Polohovací zahradní křeslo ACTIVE je vyrobeno z bezúdržbových materiálů a má pevnou hliníkovou konstrukci, která je doplněna kvalitním umělým textilním výpletem. Díky 7-stupňovému polohovacímu systému opěrky zaručuje maximální komfort při odpočinku.

Jaké jsou vlastnosti zahradního křesla ACTIVE od značky DOPPLER?

Zahradní polohovací křeslo ACTIVE od značky DOPPLER je jednoduché a čisté linie, které usnadňují manipulaci při rozkládání a skládání křesla. Je vyrobeno z pevné hliníkové konstrukce v antracitové barvě a má kvalitní umělý textilní výplet v barvě stříbrné káro.

Jaká je spokojenost uživatelů s produktem DOPPLER Hliníkové křeslo polohovatelné ACTIVE?

Spokojenost uživatelů s produktem DOPPLER Hliníkové křeslo polohovatelné ACTIVE je vysoká. Křeslo nabízí maximální komfort při odpočinku díky své pevné konstrukci a polohovacímu systému opěrky.

DOPPLER Aluminiová židle nastavitelná AKTIVNÍ

4.9

2 390 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty