Vyhledat

Závěsná skříňka s umyvadlem v bílé barvě a moderním designu, součást koupelnového nábytku BAHAMA, s odolnou konstrukcí z laminované dřevotřísky a lesklým čelem z MDF potaženým fólií, vybavená systémem "soft close" a LED osvětlením

Popis produktu

Závěsná skříňka pod umyvadlo do koupelny BAHAMA 820 white v moderním designu je součástí skupiny koupelnového nábytku BAHAMA . Konstrukce je vyrobena z laminované dřevotřísky odolné proti vlhkosti v bílé barvě v kombinaci s dekorem dřeva, čelo zásuvky je vyrobeno z desky MDF potažené fólií rovněž odolnou proti vlhkosti v lesklé bílé barvě. Zásuvka má systém "soft close" pro automatické a tiché dovírání. Police má LED osvětlení. Součástí skříňky je i zápustné umyvadlo UM.601 . Baterie není součástí a je potřeba ji dokoupit navíc. Umyvadlo UM.601 i skříňka BAHAMA 820 white jdou také zakoupit zvlášť. Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži . Členění: 1x police, 1x zásuvka. Materiál: konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 1 mm, čelo zásuvky z MDF, tl. 16 mm, potaženo fólií, LED osvětlení police (studená bílá), systém "soft close", umyvadlo z keramiky. Barva, dekor: skříňka: bílá/lesklá bílá/dub votan, umyvadlo: bílá. Rozměry: skříňka: šířka 60 cm, výška 68 cm, hloubka 46 cm, umyvadlo: šířka 61 cm, výška 19 cm, hloubka 46,5 cm, vnitřní rozměry umyvadla: 45x13x26,5 cm, výška hrany umyvadla: 1,5 cm. Balení: rozložené v kartonu, počet kartonů: 2 ks. Montáž: návody k montáži jsou přiloženy v balení, montáž provádí kupující, součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Biano.cz

Závěsná skříňka s umyvadlem - BAHAMA 820, bílá, 60 cm

5 502 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce COMAD
Osvětlení ANO
Dostupnost Skladem
Počet kartonů 2
Rozměr 1. kartonu d.95 x š.48 x v.15 cm
Závěsná ANO
Rozměr 2. kartonu d.63 x š.48 x v.17 cm
Výbava s umyvadlem
Systém otevírání/dovírání soft close
Barva bílé matné
Styl moderní
Materiál laminové
Hloubka 46 cm
Výška 68 cm
Šířka 60 cm
Počet zásuvek 1
Požadované vlastnosti s osvětlením
Počet polic 1
Povrch matné

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je šířka této závěsné skříňky s umyvadlem?

Šířka této závěsné skříňky s umyvadlem je 60 cm.

Jaká je konstrukce této závěsné skříňky s umyvadlem?

Konstrukce této závěsné skříňky s umyvadlem je vyrobena z laminované dřevotřísky v bílé barvě a čelo zásuvky je vyrobeno z desky MDF potažené fólií v lesklé bílé barvě.

Jaký systém má zásuvka této závěsné skříňky s umyvadlem?

Zásuvka této závěsné skříňky s umyvadlem má systém 'soft close' pro automatické a tiché dovírání.

Závěsná skříňka s umyvadlem COMAD - BAHAMA 820 bílá, šířka 60 cm, lesklý dub

4.9

6 129 Kč 5 502 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty