Vyhledat

Nalepovací hodiny s motivem pampelišky, černý ciferník, rozměry 12x12 cm, samolepka 88,8x115,5 cm, obsahuje ciferník, hodinový strojek, ručičky, baterie, háček na zeď a stylový box

Popis produktu

ROZMĚRY Rozměry ciferníku: 12 x 12 cm Rozměr samolepky s motivem: 88,8 x 115,5 cm (součástí balení je i stonek, kterým lze nastavit výšku až na výšku 204 cm, průměr hlavy pampelišky: 43 cm) OBSAH BALENÍ samolepka na zeď Oracal Wallart s motivem DANDELION - světle šedá 1x ciferník Clocker z lesklého plexi - bílý, nebo černý 1x hodinový strojek Quartz 1x plastové hodinové ručičky (hodinová a minutová) 1x červená kovová vteřinová ručička s černým plastovým středem 2x tužková baterie AA 1x háček na zeď Twenty mini 1x zkušební samolepka s motivem vlaštovky (vyzkoušejte si nalepení nanečisto) stylový box Naše hodiny obdržíte ve stylovém balení, které Vás okouzlí svým originálním designem a zpracováním. Jak nalepit Aplikace Clockerů na zeď je jednoduchá a hlavně zábavná! S naším videonávodem to jistě hravě zvládnete. Detailní návod naleznete také v sekci Jak nalepit?

Biano.cz

Hodiny Dandelion Černá

1 190 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Clocker
Dostupnost Skladem
Barva ciferníku Černá

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou rozměry ciferníku a samolepky s motivem?

Rozměry ciferníku jsou 12 x 12 cm a rozměr samolepky s motivem je 88,8 x 115,5 cm.

Co obsahuje balení produktu Clocker Nalepovací hodiny Dandelion Barva ciferníku: Černá?

Balení obsahuje samolepku na zeď s motivem DANDELION, ciferník Clocker z lesklého plexi, hodinový strojek Quartz, hodinové ručičky, vteřinovou ručičku, baterie, háček na zeď a zkušební samolepku s motivem vlaštovky.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s produktem?

Zpětná vazba uživatelů na produkt je velmi pozitivní.

Nalepovací hodiny Časoměřič Pampeliška Černá

5

1 190 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty