Vyhledat

Rychlý a přesný oranžový V-kráječ Börner V5 PowerLine Starter Set pro různé varianty krájení

Popis produktu

S kráječem Börner V5 PowerLine pracujete ještě rychleji, přesněji a bezpečněji než kdykoliv předtím. Výškově nastavitelné planžety nabízí různé variace krájení. Plátky nakrájíte ve čtyřech různých tloušťkách, nudličky o čtyřech různých silách a kostky ve dvou různých velikostech. Takže máte k dispozici deset různých variant krájení. Součástí balení je i ochranný kloubouček Börner, který Vám umožní bezpečně zpracovat ovoce a zeleninu beze zbytku a současně ochrání Vaše prsty před zraněním patentovanými, ostrými noži. Pro bezpečné a úsporné skladování planžet použijte bezpečnostní zásuvný box. Box umístěný na zadní straně kráječe Börner V5 Power Vám poslouží jako podstavec. Sada Obsahuje: Kráječ V5 PowerLine Ochranný klobouček Bezpečnostní planžeta na tenké a hrubší plátky 3,5 mm planžeta 7mm planžeta Zásobník na planžety

Biano.cz

Börner V-kráječ V5 PowerLine Starter Set - Oranžový

1 490 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Börner
Barva Oranžová
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi Börner V-kráječem V5 PowerLine a předchozími modely?

Börner V-kráječ V5 PowerLine je vybaven výškově nastavitelnými planžetami, které umožňují různé varianty krájení ve čtyřech různých tloušťkách, nudličkách a kostkách.

Jaké jsou možnosti krájení s Börner V-kráječem V5 PowerLine Starter Set?

S Börner V-kráječem V5 PowerLine Starter Set můžete nakrájet plátky ve čtyřech různých tloušťkách, nudličky o čtyřech různých silách a kostky ve dvou různých velikostech, což představuje deset různých variant krájení.

Jak jsou uživatelé spokojeni s produktem Börner V-kráječ V5 PowerLine Starter Set Barva: Oranžová?

Zpětná vazba od uživatelů na produkt Börner V-kráječ V5 PowerLine Starter Set Barva: Oranžová je velmi pozitivní, uživatelé jsou s jeho výkonem, přesností a bezpečností velmi spokojeni.

Börner V-kráječ V5 PowerLine Starter Set - Oranžový Odstín

4.1

1 490 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty