Vyhledat

Zelené struhadlo PowerLine od Börner - oboustranně použitelné struhadlo pro jednoduché strouhání ovoce, zeleniny, sýrů a dalších surovin

Popis produktu

Originální Börner struhadlo Powerline je oboustranně použitelné a strouhá bez zbytečné námahy jak najemno, tak nahrubo. Je praktickým pomocníkem při přípravě zdravých jídel. Strouhejte ovoce, zeleninu, sýry, čokoládu, slupku z citrusových plodů, syrovou zeleninu jako mrkev, ředkvičky nebo jablka a mnoho dalšího. Struhadlo Powerline je praktický pomocník při přípravě zdravých jídel. Po použití jednoduše očistěte pod tekoucí vodou. Dodává se bez ochranného kloboučku, nutno doobjednat zvlášť. Údaje o výrobku: robustní struhadlo oboustranné použitelné hrubé a jemné strouhání velká plocha na strouhání snadná a jednoduchá obsluha

Biano.cz

Börner struhadlo PowerLine - zelená

449 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem
Barva Zelená

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jakým způsobem mohu struhadlo PowerLine využít při přípravě zdravých jídel?

Struhadlo PowerLine je oboustranně použitelné a umožňuje strouhání ovoce, zeleniny, sýrů, čokolády a dalších surovin bez zbytečné námahy.

Jaké jsou možnosti struhadla PowerLine při strouhání zeleniny?

Struhadlo PowerLine umožňuje strouhání syrové zeleniny, jako jsou mrkev, ředkvičky nebo jablka, a také slupky z citrusových plodů.

Jak spokojení jsou uživatelé s produktem Börner struhadlo PowerLine Barva: Zelená?

Zákazníci jsou s produktem Börner struhadlo PowerLine Barva: Zelená velmi spokojeni a ocení jeho praktické využití při přípravě jídel.

Börner Struhadlo Výkonová Linka Zelená

4.2

449 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty