Vyhledat

Moderní asymetrická akrylátová vana s délkou 150 cm a pravou orientací

Popis produktu

Specifika u akrylátové vany Praktika asymetrická moderní vana v bílé barvě hladké dno vany akrylát - 100% možnost dodání pravé nebo levé varianty (panely naleznete níže v souvisejících produktech) podrobné rozměry naleznete v galerii produktu krycí panely nejsou součástí vany Popis akrylátové vany Praktika Nádherná asymetrická vana v bílé barvě. Příjemně lesklý povrch - usnadňuje údržbu a mytí. Stálá barevnost, vysoká pevnost, dlouholetá životnost a vynikající tepelně-izolační vlastnosti činí vanu oblíbenou. Silný akrylát, který se při nechtěném poškození snadno obrousí a vana může dál sloužit ke spokojenosti. Tabulka parametrů pro jednotlivé varianty vany Název Délka Šířka Hloubka bez nožiček/s nožičkami Objem Praktika 140 140 cm 70 cm 38,5 cm / 57,5 cm 132 l Praktika 150 150 cm 70 cm 38,5 cm / 58,5 cm 142 l ZMĚNA POPISU PRODUKTU VYHRAZENA

Biano.cz

Besco Praktika vana 150cm pravá

4 250 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Besco
Orientace Pravá
Dostupnost Skladem
Délka vany 150cm
Tvar vany asymetrické
Materiál vany akrylát
Barva vany bílá
Šířka vany 70cm

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou rozměry akrylátové vany Praktika?

Akrylátová vana Praktika je k dispozici ve variantách s délkou 140 cm a 150 cm, šířkou 70 cm a hloubkou bez nožiček/s nožičkami 38,5 cm / 57,5 cm resp. 38,5 cm / 58,5 cm.

Je možné získat akrylátovou vanu Praktika v pravé orientaci?

Ano, akrylátová vana Praktika je k dispozici v pravé i levé variantě. Krycí panely jsou však součástí vany.

Jaké jsou výhody akrylátové vany Praktika?

Akrylátová vana Praktika se vyznačuje příjemně lesklým povrchem, stálou barevností, vysokou pevností a vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Navíc je snadno opravitelná při nechtěném poškození.

Jak jsou uživatelé spokojeni s produktem?

Zpětná vazba od uživatelů na produkt je velmi pozitivní. Uživatelé jsou spokojeni s kvalitou, designem a funkčností akrylátové vany Praktika.

Besco Praktika akrylátová vana s délkou 150cm, orientace: Pravá

4.3

4 250 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty