Vyhledat

Běhounový koberec Luna 1818-11 - Kvalitní běhounový koberec s pevným tkaným podkladem a zakázkovou výrobou dle přání zákazníka

Popis produktu

Luxusní běhounový koberec pro váš interiér

Zažijte skutečnou eleganci a pohodlí s naším běhounovým koberecem Luna 1818-11. S jeho léty prověřenými vzory a barvami si získáte i ty nejnáročnější zákazníky. Jeho univerzální design dokonale zapadne do jakéhokoli interiéru, přinášející do vašeho domova neodolatelný šarm.

Dlouhotrvající kvalita a pevnost

Náš běhounový koberec Luna je vyroben s důrazem na kvalitu a odolnost. Pevný, tkaný podklad zaručuje jeho dlouhou životnost, takže si budete moci užívat jeho krásu po mnoho let. Koberec je navíc obšitý ze všech stran, dodávající mu ještě větší pevnost a odolnost.

Zdravotně nezávadný a šetrný k prostředí

Váš zdraví je pro nás důležité. Proto je náš běhounový koberec Luna vyroben z materiálů, které splňují nejvyšší standardy zdravotní nezávadnosti. Certifikace Öko-Tex Standard 100 nám poskytuje jistotu, že naše textilie jsou vyrobeny pouze z bezpečných a šetrných materiálů. Můžete si tak být jisti, že při každém kroku po našem koberci neohrozíte své zdraví ani životní prostředí.

Tento běhounový koberec Luna je zakázková výroba dle přání zákazníka, a proto není možné ho vrátit. Chceme vám ale zajistit, že získáte ten nejlepší koberec pro váš domov, který vám přinese radost a pohodlí.

Biano.cz

Běhounový koberec Luna 1818-11 | Moderní design

323 Kč

Do obchodu

Parametry

Počet vpichů na m2 155 000
Výška vlasu v mm 6,5
Celková váha na m2 1 350 g
Dostupnost Skladem
Rozměr 80 cm
Barva hnědá
Materiál BCF - Bulk Continous Filament

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je životnost běhounového koberce Luna 1818-11?

Náš běhounový koberec Luna je vyroben s důrazem na kvalitu a odolnost, což zaručuje jeho dlouhou životnost.

Splňuje běhounový koberec Luna 1818-11 nejvyšší standardy zdravotní nezávadnosti?

Ano, náš běhounový koberec Luna je vyroben z materiálů, které splňují certifikaci Öko-Tex Standard 100, což znamená, že je zdravotně nezávadný a šetrný k prostředí.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s běhounovým koberecem Luna 1818-11?

Zákazníci jsou s naším běhounovým koberecem Luna 1818-11 velmi spokojeni a ocení jeho eleganci, pohodlí a univerzální design, který zapadne do jakéhokoli interiéru.

Běhounový koberec Měsíc 1818-11

4.5

Bohužel vyprodáno

Vyberte si z podobných produktů

Související kategorie a produkty